Obsada
Jaroslav Cmíral
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Alexandr Dumas starší (1970) (serial)
Bellevue (1969) (film telewizyjny)
Konec velké epochy (1965) (film telewizyjny)
Karel Pavlík
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Wyższa zasada (1960)
Charleyova teta (1969) (nagranie teatralne)
Światowcy (1969)
Ladislav Kulhánek
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Tajemnica krwi (1953)
O věcech nadpřirozených (1958)
Čapkovy povídky (1947)
Vladimír Pucholt
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Czarny Piotruś (1963)
Miłość blondynki (1965)
Svatba jako řemen (1967)
Vítězslav Černý
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tažní ptáci (1983) (film telewizyjny)
Adela jeszcze nie jadła kolacji (1978)
Przygody Münchhausena (1961)
Hynek Němec
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Cesarski piekarz (1951)
Krwawym tropem (1969)
Uroczystość żałobna (1969)
Světla Amortová
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
O věcech nadpřirozených (1958)
Moralność pani Dulskiej (1958)
Ošklivá slečna (1959)
Eduard Dubský
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Zamach (1964)
Svědomí (1948)
Karel Effa
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Amadeusz (1984)
S Pydlou v zádech (1985) (nagranie teatralne)
Lemoniadowy Joe (1964)
Vladimír Klemens
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Był sobie król (1954)
Dařbuján a Pandrhola (1959)
Čintamani & podvodník (1964)
Jaroslav Heyduk
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Byl jednou jeden dům (1974) (serial)
Biała pani (1965)
Uroczystość żałobna (1969)
Ema Skálová
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
O věcech nadpřirozených (1958)
Osamotniony (1957)
Madame Sans-Géne (1971) (film telewizyjny)
Vladimír Huber
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Krwawym tropem (1969)
Uroczystość żałobna (1969)
Návrat pana Ryšánka (1971) (film telewizyjny)
Eva Svobodová
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Dobry wojak Szwejk (1956)
Joachimie, wrzuć go do maszyny! (1974)
Łobuziaki (1975)
Otto Budín
Austria
Najlepsze filmy:
Światowcy (1969)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Půlpenny (1974) (film telewizyjny)
Valentin Knor
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
O věcech nadpřirozených (1958)
Srebrny wiatr (1954)
Mstitel (1959)
Jan S. Kolár
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Cesarski piekarz (1951)
Poslední mohykán (1947)
Dařbuján a Pandrhola (1959)
Lubomír Kostelka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Těžká Barbora (1960) (nagranie teatralne)
Balada z hadrů (1960) (nagranie teatralne)
Wszyscy dobrzy rodacy (1968)
Miloslav Novák
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Adela jeszcze nie jadła kolacji (1978)
Lampy naftowe (1971)
Šíleně smutná princezna (1968)