Ginga eijú densecu Gaiden - Heroes Gaiden (1999) (seria)
Obsada
Ryō Horikawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Dragon Ball Z (1989) (serial)
Masashi Hironaka
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Monster (2004) (serial)
Saint seija (1986) (serial)
Hozumi Gôda
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (1999) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Kōsei Tomita
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Ginga eijú densecu Gaiden (1998) (serial)
Yonehiko Kitagawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Captain Future (1978) (serial)
Candy Candy (1976) (serial)
Takkō Ishimori
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Usagi Drop (2011) (serial)
Masaharu Satō
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Hidekatsu Shibata
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Tamio Ōki
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Hideyuki Umezu
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Kenji Utsumi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Ryūnosuke Ōbayashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Ranma 1/2 (1989) (serial)
Jin Horikawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Tomoko Ishimura
Japonia
Najlepsze seriale:
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Trigun (1998) (serial)
Ima, soko ni iru boku (1999) (serial)
Yūko Satō
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Džúni kokuki (2002) (serial)
Toshitaka Hirano
Japonia
Susumu Chiba
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Hikaru no go (2001) (serial)
Masaru Hachinohe
Japonia
Najlepsze seriale:
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Serial Experiments: Lain (1998) (serial)
Ginga eijú densecu Gaiden (1998) (serial)
Kan Tanaka
Japonia
Najlepsze seriale:
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
Tensei šitara slime datta ken (2018) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Takahiro Sakurai
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)