Odcinki(8)
-
Vražda a vykoupení (S02E01)
-
Tóny smrti (S02E02)
-
Jak ukrást Rembrandta (S02E03)
-
Smrt na dlouhých vlnách (S02E04)
-
Zapomenutá vražda (S02E05)
-
Smrt favorita (S02E06)
-
Diamanty jsou věčné (S02E07)
-
Není kouře bez ohýnku (S02E08)
Obsada
Radim Novák
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Dan Dittrich
Najlepsze seriale:
Nieświadomi (2019) (serial)
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Republika Blaník (2020) (serial)
Václav Neužil ml.
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (serial)
sKORO NA mizině (2020) (serial)
Čtvrtá hvězda (2014) (serial)
Jiří Štrébl
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Podezření (2022) (serial)
Informator (2020) (serial)
Pavel Nečas
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Okresní přebor (2010) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Furia (2016) (serial)
Ivana Chýlková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Kancelář Blaník (2014) (serial)
Z hříček o královnách (1994) (serial)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (serial)
Marta Kondrla
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Mesto tieňov (2008) (serial)
Za sklom (2016) (serial)
Čas nádejí (2024) (serial)
Michal Kern
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případ Roubal (2021) (serial)
Stylista (2018) (serial)
Dáma a Král (2017) (serial)
Lukáš Melník
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Układ (2015) (serial)
Markéta Hrubešová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Zdivočelá země (1997) (serial)
Dáma a Král (2017) (serial)
Kroniki młodego Indiany Jonesa (1992) (serial)
Jan Slovák
Czechosłowacja
Vilém Udatný
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Ochránce (2021) (serial)
Kukačky (2021) (serial)
Markéta Burešová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dáma a Král (2017) (serial)
Profesor T. (2018) (serial)
Škoda lásky (2013) (serial)
David Máj
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Ochránce (2021) (serial)
Podezření (2022) (serial)
Jan Plouhar
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Nevinné lži (2013) (serial)
Dana Marková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Cirkus Bukowsky (2013) (serial)
Pět let (2022) (serial)
Markéta Stehlíková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Berlin - Der geteilte Himmel (2017) (serial)
Dáma a Král (2017) (serial)
Single Lady (2017) (serial)
Petr Horáček
Najlepsze seriale:
Nadměrné maličkosti (2004) (serial)
Dáma a Král (2017) (serial)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (serial)
Martin Donutil
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Zdivočelá země (1997) (serial)
Kamil Švejda
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
MOST! (2019) (serial)
Svět pod hlavou (2017) (serial)