Reżyseria:
Leon PrudovskyZdjęcia:
Vladimir BashtaMuzyka:
Aleksey ArtishevskiyObsada:
Igor Sklyar, Tatyana Cherkasova, Daniil Strakhov, Ekaterina Olkina, Ivan Shibanov, Kseniya Surkova, Era Ziganshina, Борис Романов, Evgeniy Sidikhin (więcej)Obsada
Yelena Rufanova
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Velikaja (2015) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Sergey Losev
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Brežněv (2005) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Boris Batuev
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Brežněv (2005) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Igor Dobryakov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Admiral (2009) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Konstantin Isaev
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Mažor (2014) (serial)
Natalya Burmistrova
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Leon Prudovsky
Związek Radziecki
Mikhail Smirnov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Bělaja gvardija (2012) (serial)
Valeriy Malyushin
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Vitaliy Olechkin
Rosja
Najlepsze seriale:
Sparta (2016) (serial)
Oleg Garkusha
Związek Radziecki
Вадим Лобанов
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Idiot (2003) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Mistrz i Małgorzata (2005) (serial)
Semyon Furman
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Mistrz i Małgorzata (2005) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Šerlok Cholms (2013) (serial)
Борис Бирман
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Idiot (2003) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Владимир Марков
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Aleksandr Ustinov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Mažor (2014) (serial)
Игорь Павлов
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Aleksey Semonyov
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Mažor (2014) (serial)
Никита Барсуков
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Aleksey Shutov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Droga przez mękę (2017) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)