Reżyseria:
Ivan HolubZdjęcia:
Peter KubelaWykonawca:
Marián Miezga (prezenter), Anna Šišková, Kristína Tormová, Richard Stanke, Vladimír Kobielský, MUDr. Barbora Brezová, PhD, Henrich Plátek (więcej)Występują
Vlado Voštinár
Czechosłowacja
Jaroslav Bekr
Czechosłowacja
Laci Strike
Czechosłowacja
Mário Radačovský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Snehulienka a sedem pretekárov (1991) (nagranie teatralne)
Peter Modrovský
Czechosłowacja
Henrieta Mičkovicová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Staroružová dráma (1989) (film telewizyjny)
Tábor padlých žien (1997)
Malý somár na dne duše (1989) (film telewizyjny)
Dominika Kavaschová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Polnočná omša (2015) (nagranie teatralne)
Prorok Štúr a jeho tiene (2015) (nagranie teatralne)
Antigona (2020) (nagranie teatralne)
Alexander Bárta
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Kukura (2014) (nagranie teatralne)
Informator (2020) (serial)
Jozef Mak (2021) (film telewizyjny)
Milan Ondrík
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Všetko za národ (2011) (nagranie teatralne)
Polnočná omša (2015) (nagranie teatralne)
Statky zmätky (2009) (nagranie teatralne)
Ján Kuric
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Afrodita (1993) (film telewizyjny)
Můj vysvlečenej deník (2012)
Mirka Gális Partlová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
V slepých uličkách (2015) (koncert)
Lýra 50 (2016) (koncert)
Za mestskými múrmi (1998) (serial)
Slávka Halčáková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Iba taká hra (1995) (film telewizyjny)
Okamih pravdy (2000) (film telewizyjny)
Posteľ plná hostí (1998) (film telewizyjny)
Tomáš Palonder
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Nesmrteľní (2010) (serial)
Obrus s monogramom (1998) (film telewizyjny)
Zakliata jaskyňa (2022)
Zdeněk Izer
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Menší krize v televize !? (2001)
Kanál Izer I (1994)
Česká policejní akademie 1. (1993) (film telewizyjny)
Bára Štěpánová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tajemnica zamku w Karpatach (1981)
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Dívčí válka (1991) (nagranie teatralne)
Zuzana Vačková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Staroružová dráma (1989) (film telewizyjny)
Tri poviedky s Karolom Machatom (1993) (film telewizyjny)
Všetci ľudia budú bratia (1996) (film telewizyjny)
Sima Magušinová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Polooblačno (2014) (nagranie teatralne)
Peter Batthyány
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
English is easy, Csaba is dead (2002) (nagranie teatralne)
MIKI (2024)
Jawa nostalgická (1998) (nagranie teatralne)
Miroslav Noga
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Gazdova krv (2014) (nagranie teatralne)
Koncert pre Jara Filipa (2001) (koncert)
Četnické humoresky (2001) (serial)