Odcinki(4)
-
Až budou krávy lítat (E01)
-
Nonstop lahůdky (E02)
-
Můj bezvadnej život (E03)
-
Beze stopy (E04)
Obsada
Jindřich Skokan
Czechy
Najlepsze seriale:
Jak si nepodělat život (2019) (serial)
Simona Matásková
Najlepsze seriale:
Jak si nepodělat život (2019) (serial)
Roman Bartoš
Najlepsze seriale:
Cirkus Bukowsky (2013) (serial)
Jak si nepodělat život (2019) (serial)
Na tropie prawdy (2014) (serial)
Amelie Pokorná
Czechy
Najlepsze seriale:
Nevinné lži (2013) (serial)
Jak si nepodělat život (2019) (serial)
Táta v nesnázích (2023) (serial)
Michaela Pecháčková
Czechy
Najlepsze seriale:
Jak si nepodělat život (2019) (serial)
Přešlapy (2009) (serial)
Specialisté (2017) (serial)
Simona Postlerová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Furia (2016) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Zdeněk Pilecký
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Jak si nepodělat život (2019) (serial)
Karel Beseda
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
MOST! (2019) (serial)
Furia (2016) (serial)
Jak si nepodělat život (2019) (serial)
Jan Kraus
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Záhada hlavolamu (1969) (serial)
Večery Analogonu (2002) (serial)
Arabela (1980) (serial)
Markéta Tanner
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (serial)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Smysl pro tumor (2024) (serial)
Jitka Sedláčková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Pustkowie (2016) (serial)
Česká soda (1993) (serial)
Ochránce (2021) (serial)
Václav Kopta
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Okresní přebor (2010) (serial)
Nieświadomi (2019) (serial)
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Tomáš Bambušek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
#martyisdead (2019) (serial)
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Volha (2023) (serial)
Vasil Fridrich
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial)
Večery Analogonu (2002) (serial)
Ochránce (2021) (serial)
Lucie Žáčková
Czechosłowacja
Jitka Schneiderová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Kancelář Blaník (2014) (serial)
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Ďáblova lest (2009) (serial)
Anna Tomanová
Najlepsze seriale:
Jak si nepodělat život (2019) (serial)
Specialisté (2017) (serial)
Anatomie života (2021) (serial)
Veronika Divišová
Czechy
Najlepsze seriale:
Volha (2023) (serial)
Čapkovy kapsy (2011) (serial)
Jak si nepodělat život (2019) (serial)
Martin E. Kyšperský
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Czerwona linia (2018) (serial)
Dobré ráno, Brno! (2023) (serial)