Scenariusz:
Barbora SuchařípováZdjęcia:
Filip HavelkaWykonawca:
Martin Dejdar (prezenter), Petr Vacek (prezenter), Bohumil Klepl, Dana Morávková, Václav Kopta, Ondřej Hejma, Jiřina Bohdalová, Jakub Kohák, Libor Bouček, Daniela Písařovicová (więcej)Występują
Adéla Gondíková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Klauni a vlastenci (1991) (film telewizyjny)
Všechno nejlepší! (2006)
Vraždy v kruhu (2015) (serial)
Matěj Ruppert
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Nawet myszy idą do nieba (2021)
Život k sežrání (2024)
Pupendo (2003)
Dalibor Gondík
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Noc rozhodnutí (1993) (film telewizyjny)
Touha (2011) (nagranie teatralne)
Faust (1989) (film telewizyjny)
Monika Absolonová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dracula (1996) (nagranie teatralne)
Pocta muzikálům (2017) (koncert)
Malý princ (2018) (nagranie teatralne)
Josef Alois Náhlovský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sanatorium (2009) (nagranie teatralne)
Miluji tě modře (2017)
Jak se krotí krokodýli (2006)
Aleš Háma
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Operace Silver A (2007) (film telewizyjny)
Periferie (1996) (film telewizyjny)
Vůně vanilky (2001) (film telewizyjny)
Jakub Wehrenberg
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Cudowne lata pod psem (1997)
Oběti (1999) (serial)
Hidden in Silence (1996) (film telewizyjny)
Roman Šmucler
Czechosłowacja
Sabina Remundová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Antek, Sławka i magiczne światło (2023)
Siedmiu zaklętych braci (2015)
Zdeněk Izer
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Menší krize v televize !? (2001)
Kanál Izer I (1994)
Česká policejní akademie 1. (1993) (film telewizyjny)
Lukáš Hejlík
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Polski film (2012)
Deníček moderního fotra (2021)
Michal Suchánek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sněženky a machři (1982)
Rozsudky soudce Ooky (1988) (film telewizyjny)
Krajina s nábytkem (1986)
Richard Genzer
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dracula (1996) (nagranie teatralne)
Dziewczyna na miotle (1971)
Marek Ztracený v Edenu (2023) (koncert)
Sandra Pogodová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Blboun (2001) (nagranie teatralne)
Nejasná správa o konci sveta (1997)
Pátek čtrnáctého (2003) (film telewizyjny)
Nikola Márová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Kylián - Mosty času (2018) (nagranie teatralne)
Louskáček - Vánoční příběh (2020) (nagranie teatralne)
Romeo a Julie (2015) (nagranie teatralne)
Michaela Maurerová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
P.F. 77 (2003) (film telewizyjny)
Poslední motýl (1990)
Lakomec (2003) (film telewizyjny)
Miroslav Hanuš
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Maškaráda čili Fantom Opery (2009) (nagranie teatralne)
Soudné sestry (2007) (nagranie teatralne)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Oldřich Navrátil
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Dívčí válka (1991) (nagranie teatralne)
Wszyscy moi bliscy (1999)
Pavel Nečas
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Tři sestry (2010) (nagranie teatralne)
Čaj u královny (2008) (nagranie teatralne)