Reżyseria:
Jitka BártůMuzyka:
Robert JíšaObsada:
Lukáš Vaculík, Kristýna Badinková Nováková, Jan Teplý ml., Karel Zima, Martin Trnavský, Saša Rašilov nejml., Tereza Kostková, Jan Novotný, Zdena Studenková, Robert Nebřenský, René Přibil (więcej)Odcinki(12)
-
Čarodějnice (S01E01)
-
Čarodějnice pokračování (S01E02)
-
Loupežníci (S01E03)
-
Loupežníci pokračování (S01E04)
-
Hříšníci (S01E05)
-
Hříšníci pokračování (S01E06)
-
Pekelníci (S01E07)
-
Pekelníci pokračování (S01E08)
-
Jezinky (S01E09)
-
Jezinky pokračování (S01E10)
-
Zjevení (S01E11)
-
Zjevení pokračování (S01E12)
Obsada
Rudolf Kuča
Najlepsze seriale:
Vraždy v kruhu (2015) (serial)
Temný Kraj (2017) (serial)
Miloslav Petrovič
Najlepsze seriale:
Černé vdovy (2019) (serial)
Temný Kraj (2017) (serial)
Ohnivý kuře (2016) (serial)
Ondřej Kavan
Czechosłowacja
Martin Havelka
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ochránce (2021) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
W cieniu (2018) (serial)
Jan Hofman
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Vedlejší produkt (2024) (serial)
Semestr (2016) (serial)
Interview with the Vampire (2022) (serial)
Jiří Oberfalzer
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Układ (2015) (serial)
Ambicja (2014) (serial)
Nadměrné maličkosti (2004) (serial)
Martin Pechlát
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Okresní přebor (2010) (serial)
Nieświadomi (2019) (serial)
Czerwona linia (2018) (serial)
Dana Morávková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobré ráno, Brno! (2023) (serial)
Laskavý divák promine (1994) (serial)
Božena (2021) (serial)
Vladislav Beneš
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
La piovra (1984) (serial)
České století (2013) (serial)
Laskavý divák promine (1994) (serial)
Tomáš Jeřábek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Kancelář Blaník (2014) (serial)
Nieświadomi (2019) (serial)
Přemysl Boublík
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Tajné životy (2014) (serial)
Mesto tieňov (2008) (serial)
Marie Terezie (2017) (serial)
Radek Zima
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Nadměrné maličkosti (2004) (serial)
Proč bychom se netopili (2009) (serial)
Temný Kraj (2017) (serial)
Kamila Špráchalová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Život a doba soudce A. K. (2014) (serial)
Laskavý divák promine (1994) (serial)
Karel Frýd
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Temný Kraj (2017) (serial)
Zoo (2022) (serial)
Hana Gregorová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Tisícročná včela (1983) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Lajna (2017) (serial)
Milan Šteindler
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (serial)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Česká soda (1993) (serial)
Viktor Limr
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ochránce (2021) (serial)
Zločiny Velké Prahy (2021) (serial)
Kapitán Exner (2017) (serial)
Veronika Arichteva
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Rozgrzeszenie (2017) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Hop nebo trop (2004) (serial)
Pavla Vitázková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Útěk do Budína (2003) (serial)
Michaela Horká
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Místo zločinu Ostrava (2020) (serial)
Stíny v mlze (2022) (serial)
Policie Modrava (2011) (serial)