Kryminał / Thriller
Czechy,
(2017–2024), 178 h 25 min
(Liczba minut: 44–60 min)
Serie(8) / Odcinki(227)
Obsada
Radek Zima
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Nadměrné maličkosti (2004) (serial)
Proč bychom se netopili (2009) (serial)
Temný Kraj (2017) (serial)
Simona Zmrzlá
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Furia (2016) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Četníci z Luhačovic (2017) (serial)
Lukáš Hložek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Tannbach (2015) (serial)
Templariusze (2017) (serial)
Ambicja (2014) (serial)
Lukáš Mottl
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Chlap (2022) (serial)
Táta v nesnázích (2023) (serial)
Valentýn Pokorný
Najlepsze seriale:
Ochránce (2021) (serial)
Pan profesor (2021) (serial)
To se vysvětlí, soudruzi! (2024) (serial)
Michael Vykus
Najlepsze seriale:
Labirynt (2015) (serial)
Zdivočelá země (1997) (serial)
Specialisté (2017) (serial)
Michal Roneš
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
A Small Light (2023) (serial)
Geniusz (2017) (serial)
Jiří Svoboda
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Sex O'Clock (2023) (serial)
Okręt (2018) (serial)
Případy mimořádné Marty (2022) (serial)
Michaela Dinhová
Najlepsze seriale:
Specialisté (2017) (serial)
Po hlavě (2020) (serial)
1. MISE (2021) (serial)
Pavla Vojáčková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Oběti (1999) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Matěj Petrák
Czechy
Najlepsze seriale:
Pan profesor (2021) (serial)
Specialisté (2017) (serial)
Jaroslava Stránská
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Vyprávěj (2009) (serial)
Život na zámku (1995) (serial)
Policie Modrava (2011) (serial)
Jindřich Skopec
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Já, Mattoni (2016) (serial)
Pod hladinou (2023) (serial)
Odznak Vysočina (2022) (serial)
Michaela Hanzlíková
Czechy
Najlepsze seriale:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (serial)
Jedna rodina (2022) (serial)
Specialisté (2017) (serial)
Milan Zupko
Najlepsze seriale:
Doktor Martin (2015) (serial)
Policie Modrava (2011) (serial)
Specialisté (2017) (serial)
Zbyšek Humpolec
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Vedlejší produkt (2024) (serial)
Duch (2022) (serial)
Zločiny Velké Prahy (2021) (serial)
Ondřej Kohoutek
Najlepsze seriale:
Sex O'Clock (2023) (serial)
Specialisté (2017) (serial)
Robert Holik
Najlepsze seriale:
Tajné životy (2014) (serial)
Specialisté (2017) (serial)
Matej Struhár
Najlepsze seriale:
Specialisté (2017) (serial)
Rodinné prípady (2012) (serial)