Serie(8) / Odcinki(227)
Obsada
Petr Štěpán
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Kukačky (2021) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Barbora Váchová
Najlepsze seriale:
Případy mimořádné Marty (2022) (serial)
Linka (2019) (serial)
Specialisté (2017) (serial)
Jan Kříž
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Einstein - Případy nesnesitelného génia (2020) (serial)
Tomáš Krutina
Najlepsze seriale:
Ochránce (2021) (serial)
Jitřní záře (2022) (serial)
Stíny v mlze (2022) (serial)
Ondřej Studénka
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Specialisté (2017) (serial)
Krejzovi (2018) (serial)
Jakub Uličník
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Dobré ráno, Brno! (2023) (serial)
Sofie Anna Švehlíková
Najlepsze seriale:
Extraktoři (2023) (serial)
Specialisté (2017) (serial)
Tadeáš Moravec
Czechy
Najlepsze seriale:
A Small Light (2023) (serial)
Adikts (2024) (serial)
Kriminálka Anděl (2008) (serial)
Pavel Zeman
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Specialisté (2017) (serial)
Kateřina Peřinová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Aż po uszy (2014) (serial)
Živé terče (2019) (serial)
Pan profesor (2021) (serial)
Daniel Toman
Najlepsze seriale:
Specialisté (2017) (serial)
David Bosh
Czechy
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Koło czasu (2021) (serial)
Stíny v mlze (2022) (serial)
Ondřej Černý
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Totems (2022) (serial)
Ambicja (2014) (serial)
Vraždy v kruhu (2015) (serial)
Vera Hejko
Najlepsze seriale:
Specialisté (2017) (serial)
Ohnivý kuře (2016) (serial)
Modrý kód (2017) (serial)
Petr Faigl
Najlepsze seriale:
Táta v nesnázích (2023) (serial)
Specialisté (2017) (serial)
Martin Novotný
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Hanny Firla
Czechy
Najlepsze seriale:
Specialisté (2017) (serial)
Natálie Stejskalová
Najlepsze seriale:
Specialisté (2017) (serial)
Na vlnách Jadranu (2023) (serial)
Slunečná (2020) (serial)
Pavel Zedníček
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Bylo nás pět (1994) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Příběhy včelích medvídků (1984) (serial)
Anna Čtvrtníčková
Czechy
Najlepsze seriale:
Třídní schůzka (2021) (serial)
Král Šumavy: Fantom temného kraje (2022) (serial)
Specialisté (2017) (serial)