Odcinki(25)
-
Zlaté časy (S04E01)
-
Dům u řeky (S04E02)
-
Doba ledová (S04E03)
-
Otázka cti (S04E04)
-
Fair Trade (S04E05)
-
Párty (S04E06)
-
Zanzibar (S04E07)
-
Bratři (S04E08)
-
Motýl (S04E09)
-
Bažina (S04E10)
-
Malinin případ (S04E11)
-
Můj dům, můj hrad (S04E12)
-
Umlčen (S04E13)
-
Tři ženy (S04E14)
-
Starý přítel (S04E15)
-
Lucy (S04E16)
-
Nastavený čas (S04E17)
-
Výlet s Emou (S04E18)
-
Z dobré rodiny (S04E19)
-
Bóža (S04E20)
-
Pod maskou (S04E21)
-
Lži (S04E22)
-
Tekuté zlato (S04E23)
-
Domove, sladký domove (S04E24)
-
V přímém přenosu (S04E25)
Obsada
Mikuláš Čížek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Furia (2016) (serial)
Oktopus (2023) (serial)
Případ Roubal (2021) (serial)
Klaudia Dudová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
MOST! (2019) (serial)
Czerwona linia (2018) (serial)
Specialisté (2017) (serial)
Ondřej Dvořák
Najlepsze seriale:
Specialisté (2017) (serial)
Jaroslav Blažek
Najlepsze seriale:
Furia (2016) (serial)
Specialisté (2017) (serial)
Mužketýři (2021) (serial)
Martin Cikán
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Polda (2016) (serial)
Stíny v mlze (2022) (serial)
Specialisté (2017) (serial)
Filip Tomsa
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ďáblova lest (2009) (serial)
Zdivočelá země (1997) (serial)
Soukromé pasti (2008) (serial)
Zdeňka Goričev Hrdličková
Najlepsze seriale:
Specialisté (2017) (serial)
Modrý kód (2017) (serial)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (serial)
Robert Jašków
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Velmi uvěřitelné příběhy (1991) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Martin Hruška
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Sedm schodů k moci (2023) (serial)
Barbora Janatková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Život a doba soudce A. K. (2014) (serial)
Nadměrné maličkosti (2004) (serial)
Policie Modrava (2011) (serial)
Karolína Krézlová
Czechosłowacja
Gustav Hašek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Místo zločinu Ostrava (2020) (serial)
Bohéma (2017) (serial)
Natalie Golovchenko
Ukraina
Najlepsze seriale:
Labirynt (2015) (serial)
Totems (2022) (serial)
Sprawy wewnętrzne (2019) (serial)
Jan Slovák
Czechosłowacja
Michaela Badinková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Za mestskými múrmi (1998) (serial)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serial)
Nejlepší trapasy (2013) (serial)
Dana Poláková
Najlepsze seriale:
Večery Analogonu (2002) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Broučci (1995) (serial)
Martin Preiss
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Tři králové (1998) (serial)
Ztracená brána (2012) (serial)
Michaela Petřeková
Czechy
Najlepsze seriale:
Extraktoři (2023) (serial)
Doktor Martin (2015) (serial)
Stíny v mlze (2022) (serial)
Jan Hofman
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Vedlejší produkt (2024) (serial)
Semestr (2016) (serial)
Interview with the Vampire (2022) (serial)
Andrei Toader
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (serial)
Aż po uszy (2014) (serial)