Odcinki(37)
-
Krevní pouto (S02E01)
-
Dívky (S02E02)
-
Janova láska (S02E03)
-
Staří přátelé (S02E04)
-
Dvojí život (S02E05)
-
Na scestí (S02E06)
-
Staré hříchy (S02E07)
-
Desetiboj (S02E08)
-
Mrtvým se nic nedaruje (S02E09)
-
Šmírák (S02E10)
-
Smrtící hra (S02E11)
-
Past (S02E12)
-
Pod asfaltem (S02E13)
-
Nehoda (S02E14)
-
Naslepo (S02E15)
-
Dobří sousedé (S02E16)
-
Milionářka (S02E17)
-
Jakub a detektivové (S02E18)
-
Hon na Gekkona (S02E19)
-
Štvanice (S02E20)
-
Horké zboží (S02E21)
-
Konec jedné kariéry (S02E22)
-
Poslední rande (S02E23)
-
Vražda na objednávku (S02E24)
-
Sebeobrana (S02E25)
-
Hadí doupě (S02E26)
-
Policistka (S02E27)
-
Lidský faktor (S02E28)
-
Mrtvola v bahně (S02E29)
-
Zloději (S02E30)
Obsada
David Prachař
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Ztracená brána (2012) (serial)
Zuzana Kajnarová
Czechosłowacja
Jakub Štáfek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial)
Ochránce (2021) (serial)
Jan Zadražil
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
#martyisdead (2019) (serial)
Nevinné lži (2013) (serial)
Zdivočelá země (1997) (serial)
Marek Adamczyk
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Kukačky (2021) (serial)
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Barbora Mudrová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Cirkus Bukowsky (2013) (serial)
Oběti (1999) (serial)
Allmen (2017) (serial)
Rozálie Krycnerová
Czechy
Najlepsze seriale:
Marie Terezie (2017) (serial)
Četníci z Luhačovic (2017) (serial)
Specialisté (2017) (serial)
Jan Komínek
Czechy
Najlepsze seriale:
Pustkowie (2016) (serial)
Chlap (2022) (serial)
Sprawy wewnętrzne (2019) (serial)
Barbora Jánová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
sKORO NA mizině (2020) (serial)
Ztracená brána (2012) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Jiří Roskot
Czechosłowacja
Robert Nebřenský
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (serial)
Smysl pro tumor (2024) (serial)
Ondřej Veselý
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Vyprávěj (2009) (serial)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serial)
Četníci z Luhačovic (2017) (serial)
Viktor Limr
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ochránce (2021) (serial)
Zločiny Velké Prahy (2021) (serial)
Kapitán Exner (2017) (serial)
Daniel Svoboda
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Kukačky (2021) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Jan Teplý ml.
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
České století (2013) (serial)
Chlap (2022) (serial)
Cirkus Bukowsky (2013) (serial)
Tereza Hof
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Układ (2015) (serial)
Svět pod hlavou (2017) (serial)
České století (2013) (serial)
Veronika Lapková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Układ (2015) (serial)
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Furia (2016) (serial)
Jaromír Nosek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
České století (2013) (serial)
Vyšehrad (2016) (serial)
Ctirad Götz
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Pustkowie (2016) (serial)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Informator (2020) (serial)
Kamila Janovičová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Vyprávěj (2009) (serial)
Vytoč mého agenta (2024) (serial)
Dáma a Král (2017) (serial)