Odcinki(36)
-
Únos (S07E01)
-
Najdu tě (S07E02)
-
Touha (S07E03)
-
Malinková (S07E04)
-
Baťůžkáři (S07E05)
-
Zlato vandalů (S07E06)
-
Z nebeských výšin (S07E07)
-
Světlana (S07E08)
-
Skythové (S07E09)
-
Taxi (S07E10)
-
Lhostejnost (S07E11)
-
Kus těla (S07E12)
-
Hodinový manžel (S07E13)
-
Přiznání (S07E14)
-
Slušný život (S07E15)
-
Poslední splátka (S07E16)
-
Oko zákona (S07E17)
-
Věčný život 1 (S07E18)
-
Věčný život 2 (S07E19)
-
Zatáčka (S07E20)
-
V pasti (S07E21)
-
Kyselina (S07E22)
-
Smrt u soudu (S07E23)
-
Boží mlýny 1 (S07E24)
-
Boží mlýny 2 (S07E25)
-
Sen o štěstí (S07E26)
-
Mrazivý případ (S07E27)
-
Zachraň se, kdo můžeš (S07E28)
-
Vydána napospas smrti (S07E29)
-
Mimořádná událost (S07E30)
Obsada
Jan Španbauer
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (serial)
#martyisdead (2019) (serial)
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Lumíra Přichystalová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Život je hra (2018) (serial)
Dáma a Král (2017) (serial)
Hvězdy nad hlavou (2021) (serial)
Anežka Hessová
Czechy
Najlepsze seriale:
Pizza Boy (2015) (serial)
Duch (2022) (serial)
Dáma a Král (2017) (serial)
Michal Režný
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Labirynt (2015) (serial)
Mesto tieňov (2008) (serial)
Čas nádejí (2024) (serial)
Radka Caldová
Czechy
Najlepsze seriale:
Matematika zločinu (2023) (serial)
Pan profesor (2021) (serial)
Pozadí událostí (2022) (serial)
Josef Honzík
Najlepsze seriale:
Matematika zločinu (2023) (serial)
Sprawy wewnętrzne (2019) (serial)
Specialisté (2017) (serial)
Zdeněk Pecháček
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Česká soda (1993) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Furia (2016) (serial)
Milan Vedral
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Kriminálka Anděl (2008) (serial)
Specialisté (2017) (serial)
Policajti z centra (2012) (serial)
Kateřina Lojdová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Život a doba soudce A. K. (2014) (serial)
Ďábel v Praze (1996) (serial)
Útěk do Budína (2003) (serial)
Viktoria Šuplatová
Najlepsze seriale:
Druhá šanca (2022) (serial)
Specialisté (2017) (serial)
Mama na prenájom (2023) (serial)
Tomáš Novotný
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Vyprávěj (2009) (serial)
Duch (2022) (serial)
Policie Modrava (2011) (serial)
Predrag Bjelac
Jugosławia
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Geniusz (2017) (serial)
Furia (2016) (serial)
Markéta Hrubešová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Zdivočelá země (1997) (serial)
Dáma a Král (2017) (serial)
Kroniki młodego Indiany Jonesa (1992) (serial)
Vladimír Pokorný
Czechy
Najlepsze seriale:
Táta v nesnázích (2023) (serial)
Specialisté (2017) (serial)
Jindřiška Hanušová
Czechy
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Vytoč mého agenta (2024) (serial)
Policie Modrava (2011) (serial)
Jan Révai
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Furia (2016) (serial)
Sex O'Clock (2023) (serial)
Volha (2023) (serial)
Tomáš Milostný
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Četníci z Luhačovic (2017) (serial)
Barbora Jánová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
sKORO NA mizině (2020) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Ztracená brána (2012) (serial)
Lubomíra Sonková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Aleš Balda
Najlepsze seriale:
Kukačky (2021) (serial)
Patriota (2015) (serial)
Jitřní záře (2022) (serial)