Odcinki(37)
-
Utrpení (S06E01)
-
Frankenstein (S06E02)
-
Poslední recenze (S06E03)
-
Jednou za život (S06E04)
-
Dům vzpomínek (S06E05)
-
Mateřská láska (S06E06)
-
Jediný svědek (S06E07)
-
Genetický limit (S06E08)
-
Full House (S06E09)
-
Most (S06E10)
-
Osamělý muž (S06E11)
-
Syn (S06E12)
-
TOY BOY (S06E13)
-
Odbočka (S06E14)
-
Beze stopy (S06E15)
-
Slepá láska (S06E16)
-
Černá díra (S06E17)
-
Spása (S06E18)
-
Uvnitř zvířetem (S06E19)
-
Kariéra (S06E20)
-
Rána do srdce (S06E21)
-
Bratr (S06E22)
-
Královna davu (S06E23)
-
Koláček štěstí (S06E24)
-
Falešná múza (S06E25)
-
Trvalá (S06E26)
-
Jako v nebi (S06E27)
-
Lehce nabyl (S06E28)
-
Jáma (S06E29)
-
Fake news (S06E30)
Obsada
Igor Bareš
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Ochránce (2021) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Markéta Coufalová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
České století (2013) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Místo nahoře (2004) (serial)
Natálie Topinková
Najlepsze seriale:
Temný Kraj (2017) (serial)
Lynč (2018) (serial)
Specialisté (2017) (serial)
Kateřina Janečková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lajna (2017) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Maski szpiega (2014) (serial)
Petr Halíček
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Sex O'Clock (2023) (serial)
Michaela Pecháčková
Czechy
Najlepsze seriale:
Jak si nepodělat život (2019) (serial)
Přešlapy (2009) (serial)
Specialisté (2017) (serial)
Jiří Šesták
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Hop nebo trop (2004) (serial)
Místo zločinu České Budějovice (2023) (serial)
Specialisté (2017) (serial)
Adam Kraus
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Král Šumavy: Fantom temného kraje (2022) (serial)
Polda (2016) (serial)
Vraždy v kruhu (2015) (serial)
Lukáš Černoch
Najlepsze seriale:
Stíny v mlze (2022) (serial)
Na tropie prawdy (2014) (serial)
Atentát (2015) (serial)
Pavla Dostálová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lajna (2017) (serial)
Stíny v mlze (2022) (serial)
Horníci na home office (2020) (serial)
Jakub Vindiš
Najlepsze seriale:
Pod hladinou (2023) (serial)
Policie Modrava (2011) (serial)
Mordparta (2016) (serial)
Vilém Udatný
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Ochránce (2021) (serial)
Kukačky (2021) (serial)
Vavřinec Kratochvíl
Najlepsze seriale:
Král Šumavy: Fantom temného kraje (2022) (serial)
Adikts (2024) (serial)
To se vysvětlí, soudruzi! (2024) (serial)
Marta Dancingerová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Kukačky (2021) (serial)
Aż po uszy (2014) (serial)
Saša Rašilov nejml.
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Napoléon (2002) (serial)
Zdeněk Podhůrský
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Tři spory (1981) (serial)
Největší z Pierotů (1990) (serial)
Jan Révai
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Furia (2016) (serial)
Sex O'Clock (2023) (serial)
Volha (2023) (serial)
Lucie Volhejnová
Najlepsze seriale:
Specialisté (2017) (serial)
Zoo (2022) (serial)
Modrý kód (2017) (serial)
Marie Švestková
Najlepsze seriale:
Stíny v mlze (2022) (serial)
Mordparta (2016) (serial)
Specialisté (2017) (serial)
Dita Zábranská
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Vyprávěj (2009) (serial)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serial)
Polda (2016) (serial)