Czechy,
(2017–2020), 247 h 54 min
(Liczba minut: 49–63 min)
Muzyka:
Dominik RenčObsada:
Sabina Laurinová, Roman Zach, Igor Chmela, Jiří Štěpnička, Eva Podzimková, Marek Němec, Ondřej Rychlý, Marika Procházková, Sandra Nováková (więcej)Serie(4) / Odcinki(264)
Obsada
Zita Morávková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ochránce (2021) (serial)
Podezření (2022) (serial)
Sedm schodů k moci (2023) (serial)
Petr Šmíd
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Furia (2016) (serial)
Pokonani (2020) (serial)
Dáma a Král (2017) (serial)
Lukáš Rous
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Ochránce (2021) (serial)
Sedm schodů k moci (2023) (serial)
Klára Hajdinová
Najlepsze seriale:
Vyprávěj (2009) (serial)
Přešlapy (2009) (serial)
První krok (2009) (serial)
Petr Takáč
Najlepsze seriale:
Náves (2006) (serial)
Náměstíčko (2004) (serial)
Slunečná (2020) (serial)
Adéla Dobešová
Najlepsze seriale:
Národní házená (2022) (serial)
O mě se neboj (2022) (serial)
Případy mimořádné Marty (2022) (serial)
Klára Kubištová
Najlepsze seriale:
Der Zürich-Krimi (2016) (serial)
Sestřičky Modrý kód (2020) (serial)
Modrý kód (2017) (serial)
Dana Bartůňková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Návštěvníci (1983) (serial)
Slavné historky zbojnické (1985) (serial)
Co teď a co potom? (1991) (serial)
Martin Polách
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Vraždy v kruhu (2015) (serial)
Policie Modrava (2011) (serial)
Specialisté (2017) (serial)
Petr Vízdal
Najlepsze seriale:
Nieświadomi (2019) (serial)
Helena (2012) (serial)
1. MISE (2021) (serial)
Petr Holeček
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ambicja (2014) (serial)
Specialisté (2017) (serial)
Paranormalne doświadczenia (2018) (serial)
Daniel Joch
Najlepsze seriale:
Četníci z Luhačovic (2017) (serial)
Dáma a Král (2017) (serial)
Mužketýři (2021) (serial)
Filip Jančík
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
The Torch (1992) (serial)
Kriminálka Anděl (2008) (serial)
Modrý kód (2017) (serial)
Jan Grygar
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
České století (2013) (serial)
Četníci z Luhačovic (2017) (serial)
Jakub Eliáš
Najlepsze seriale:
Czerwona linia (2018) (serial)
Modrý kód (2017) (serial)
Daniela Bakerová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial)
Vlak dětství a naděje (1985) (serial)
Arabela (1980) (serial)
Robin Pařík
Kanada
Martina Babišová
Czechy
Najlepsze seriale:
Normalni ludzie (2020) (serial)
Sedm schodů k moci (2023) (serial)
Carnival Row (2019) (serial)
Jakub Kropáček
Najlepsze seriale:
Furia (2016) (serial)
Rozgrzeszenie (2017) (serial)
Ohnivý kuře (2016) (serial)