Czechy,
(2017–2020), 247 h 54 min
(Liczba minut: 49–63 min)
Muzyka:
Dominik RenčObsada:
Sabina Laurinová, Roman Zach, Igor Chmela, Jiří Štěpnička, Eva Podzimková, Marek Němec, Ondřej Rychlý, Marika Procházková, Sandra Nováková (więcej)Serie(4) / Odcinki(264)
Obsada
René Šmotek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial)
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Sedm schodů k moci (2023) (serial)
Michal Kozelka
Najlepsze seriale:
Bylo nás pět (1994) (serial)
Bakaláři 1997 (1997) (serial)
Případy detektivní kanceláře Ostrozrak (2000) (serial)
Barbora Šťastná
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Vyprávěj (2009) (serial)
Kapitán Exner (2017) (serial)
Stopy života (2013) (serial)
Michal Čeliš
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Układ (2015) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Dobrá čtvrť (2005) (serial)
Štefan Capko
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial)
W cieniu (2018) (serial)
Modrý kód (2017) (serial)
Alois Antal
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
České století (2013) (serial)
Muszkieterowie (2014) (serial)
Hříchy pro pátera Knoxe (1992) (serial)
Miloš Rothbauer
Najlepsze seriale:
Všechny moje lásky (2015) (serial)
Modrý kód (2017) (serial)
Tereza Chudobová
Najlepsze seriale:
Bakaláři (1972) (serial)
Na lavici obžalovaných justice (1998) (serial)
Policie Modrava (2011) (serial)
Josef Havrda
Najlepsze seriale:
Vyprávěj (2009) (serial)
Škoda lásky (2013) (serial)
Slunečná (2020) (serial)
Josef Beck
Najlepsze seriale:
Oběti (1999) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Útěk do Budína (2003) (serial)
Michal Říha
Najlepsze seriale:
Vyprávěj (2009) (serial)
Dobré zprávy (2022) (serial)
Modrý kód (2017) (serial)
Markéta Dvořáková
Najlepsze seriale:
Specialisté (2017) (serial)
Modrý kód (2017) (serial)
Ondřej Doležal
Czechy
Najlepsze seriale:
Modrý kód (2017) (serial)
Alžběta Oborníková
Czechy
Bohumír Starý
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Pustkowie (2016) (serial)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Aż po uszy (2014) (serial)
Juraj Bernáth ml.
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Gympl s (r)učením omezeným (2012) (serial)
Modrý kód (2017) (serial)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (serial)
Jindřich Skopec
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Já, Mattoni (2016) (serial)
Pod hladinou (2023) (serial)
Odznak Vysočina (2022) (serial)
Jana Matějcová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Čapkovy kapsy (2011) (serial)
Na lavici obžalovaných justice (1998) (serial)
Ranč U Zelené sedmy (1998) (serial)
Jakub Skála
Najlepsze seriale:
V.I.P. vraždy (2016) (serial)
Modrý kód (2017) (serial)