Modrý kód - Série 4 (2019) (seria)
Reżyseria:
Jaromír PolišenskýZdjęcia:
Filip SandersMuzyka:
Dominik RenčObsada:
Sabina Laurinová, Igor Chmela, David Gránský, Saša Rašilov nejml., Ondřej Rychlý, Sandra Nováková, Alois Švehlík, Vanda Chaloupková, Zuzana Bydžovská, Petr Konáš, Jakub Štěpán, Jan Urban (więcej)Obsada
Sabina Laurinová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Zdivočelá země (1997) (serial)
Bakaláři 1997 (1997) (serial)
Igor Chmela
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Podezření (2022) (serial)
Svět pod hlavou (2017) (serial)
David Gránský
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Vyprávěj (2009) (serial)
Ohnivý kuře (2016) (serial)
Sestřičky Modrý kód (2020) (serial)
Saša Rašilov nejml.
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Napoléon (2002) (serial)
Ondřej Rychlý
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Vyprávěj (2009) (serial)
Trapasy (2007) (serial)
Sestřičky Modrý kód (2020) (serial)
Sandra Nováková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Bylo nás pět (1994) (serial)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (serial)
Kancelář Blaník (2014) (serial)
Alois Švehlík
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Nepokojná láska (1975) (serial)
Panoptikum Města pražského (1987) (serial)
Vanda Chaloupková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ambicja (2014) (serial)
Stylista (2018) (serial)
Kafe & Cigárko (2017) (serial)
Zuzana Bydžovská
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Vlak dětství a naděje (1985) (serial)
Tisícročná včela (1983) (serial)
Z hříček o královnách (1994) (serial)
Petr Konáš
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Zdivočelá země (1997) (serial)
Policie Modrava (2011) (serial)
Šéfka (2022) (serial)
Jakub Štěpán
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
W cieniu (2018) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Jan Urban
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Vyprávěj (2009) (serial)
Ohnivý kuře (2016) (serial)
Sestřičky Modrý kód (2020) (serial)
Kateřina Holánová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ochránce (2021) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serial)
Šárka Vondrová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Vyprávěj (2009) (serial)
Totems (2022) (serial)
O mě se neboj (2022) (serial)
Bára Fišerová
Najlepsze seriale:
Podezření (2022) (serial)
Charité (2017) (serial)
Strom pohádek (1987) (serial)
Eva Janoušková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Polda (2016) (serial)
Stopy života (2013) (serial)
Specialisté (2017) (serial)
Roman Skamene
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (serial)
Pustkowie (2016) (serial)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Patricie Pagáčová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial)
O mě se neboj (2022) (serial)
Iveta (2022) (serial)
Klára Miklasová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial)
#martyisdead (2019) (serial)
Chlap (2022) (serial)
Štepánka Fingerhutová
Czechy
Najlepsze seriale:
Pustkowie (2016) (serial)
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial)
Chlap (2022) (serial)