Modrý kód - Série 3 (2018) (seria)
Reżyseria:
Libor KodadZdjęcia:
Jakub ŠevčíkMuzyka:
Dominik RenčObsada:
Sabina Laurinová, Tomáš Měcháček, Jiří Štěpnička, Ondřej Rychlý, David Gránský, Eva Salvatore Burešová, Sandra Nováková, Petr Konáš, Petr Buchta, Vanda Chaloupková, Renata Visnerová-Prokopová (więcej)Obsada
Sabina Laurinová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Zdivočelá země (1997) (serial)
Bakaláři 1997 (1997) (serial)
Tomáš Měcháček
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lajna (2017) (serial)
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Sedm schodů k moci (2023) (serial)
Jiří Štěpnička
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Z hříček o královnách (1994) (serial)
Ondřej Rychlý
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Vyprávěj (2009) (serial)
Trapasy (2007) (serial)
Sestřičky Modrý kód (2020) (serial)
David Gránský
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Vyprávěj (2009) (serial)
Ohnivý kuře (2016) (serial)
Sestřičky Modrý kód (2020) (serial)
Eva Salvatore Burešová
Czechy
Najlepsze seriale:
Jak si nepodělat život (2019) (serial)
Specialisté (2017) (serial)
Krejzovi (2018) (serial)
Sandra Nováková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Bylo nás pět (1994) (serial)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (serial)
Kancelář Blaník (2014) (serial)
Petr Konáš
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Zdivočelá země (1997) (serial)
Policie Modrava (2011) (serial)
Šéfka (2022) (serial)
Petr Buchta
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Ochránce (2021) (serial)
Sedm schodů k moci (2023) (serial)
Vanda Chaloupková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ambicja (2014) (serial)
Stylista (2018) (serial)
Kafe & Cigárko (2017) (serial)
Renata Visnerová-Prokopová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ochránce (2021) (serial)
Expozitura (2009) (serial)
Polda (2016) (serial)
Otmar Brancuzský
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Furia (2016) (serial)
Jakub Štěpán
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
W cieniu (2018) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Jan Urban
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Vyprávěj (2009) (serial)
Ohnivý kuře (2016) (serial)
Sestřičky Modrý kód (2020) (serial)
Milan Slepička
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Příběhy včelích medvídků (1984) (serial)
1864 (2014) (serial)
Atlantic Crossing (2020) (serial)
Kateřina Holánová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ochránce (2021) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serial)
Jindřich Nováček
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Vyprávěj (2009) (serial)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serial)
Černá sanitka (2008) (serial)
Barbora Vacková
Najlepsze seriale:
Sestřičky Modrý kód (2020) (serial)
Modrý kód (2017) (serial)
Dana Novák Pešková
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Hvězdičky (2018) (serial)
Martin Davídek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Zdivočelá země (1997) (serial)