Modrý kód - Série 3 (2018) (seria)
Reżyseria:
Libor KodadZdjęcia:
Jakub ŠevčíkMuzyka:
Dominik RenčObsada:
Sabina Laurinová, Roman Zach, Jiří Štěpnička, Tomáš Měcháček, Igor Chmela, Ondřej Rychlý, Eva Salvatore Burešová, Sandra Nováková, Marika Procházková, Petr Konáš, Renata Visnerová-Prokopová (więcej)Obsada
Sabina Laurinová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Zdivočelá země (1997) (serial)
Bakaláři 1997 (1997) (serial)
Roman Zach
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Třídní schůzka (2021) (serial)
Černí andělé (2001) (serial)
Jiří Štěpnička
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Z hříček o královnách (1994) (serial)
Tomáš Měcháček
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lajna (2017) (serial)
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Sedm schodů k moci (2023) (serial)
Igor Chmela
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Podezření (2022) (serial)
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Ondřej Rychlý
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Vyprávěj (2009) (serial)
Trapasy (2007) (serial)
Sestřičky Modrý kód (2020) (serial)
Eva Salvatore Burešová
Czechy
Najlepsze seriale:
Jak si nepodělat život (2019) (serial)
Specialisté (2017) (serial)
Krejzovi (2018) (serial)
Sandra Nováková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Bylo nás pět (1994) (serial)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (serial)
Kancelář Blaník (2014) (serial)
Marika Procházková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Okresní přebor (2010) (serial)
Vodník (2019) (serial)
Trpaslík (2017) (serial)
Petr Konáš
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Zdivočelá země (1997) (serial)
Policie Modrava (2011) (serial)
Šéfka (2022) (serial)
Renata Visnerová-Prokopová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ochránce (2021) (serial)
Expozitura (2009) (serial)
Polda (2016) (serial)
Radek Valenta
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
České století (2013) (serial)
Sprawy wewnętrzne (2019) (serial)
Ambicja (2014) (serial)
Jan Urban
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Vyprávěj (2009) (serial)
Ohnivý kuře (2016) (serial)
Sestřičky Modrý kód (2020) (serial)
Jakub Štěpán
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
W cieniu (2018) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Milan Slepička
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Příběhy včelích medvídků (1984) (serial)
1864 (2014) (serial)
Atlantic Crossing (2020) (serial)
Aneta Kailová
Najlepsze seriale:
Modrý kód (2017) (serial)
Josef Pejchal
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Cirkus Bukowsky (2013) (serial)
Oběti (1999) (serial)
Oktopus (2023) (serial)
Jindřich Nováček
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Vyprávěj (2009) (serial)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serial)
Černá sanitka (2008) (serial)
Ondřej Lechnýř
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Einstein - Případy nesnesitelného génia (2020) (serial)
Dvojka na zabití (2021) (serial)
Ota Kropáček
Najlepsze seriale:
Geniusz (2017) (serial)
Freud (2020) (serial)
Sestřičky Modrý kód (2020) (serial)