Modrý kód - Série 3 (2018) (seria)
Reżyseria:
Lukáš BucharZdjęcia:
Jakub CísařMuzyka:
Dominik RenčObsada:
Sabina Laurinová, Roman Zach, Tomáš Měcháček, Ondřej Rychlý, Eva Salvatore Burešová, Sandra Nováková, David Gránský, Jan Urban, Mojmír Maděrič, Radek Jiříček, Lucie Kožinová (więcej)Obsada
Sabina Laurinová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Zdivočelá země (1997) (serial)
Bakaláři 1997 (1997) (serial)
Roman Zach
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Nevinné lži (2013) (serial)
Černí andělé (2001) (serial)
Tomáš Měcháček
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lajna (2017) (serial)
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Sedm schodů k moci (2023) (serial)
Ondřej Rychlý
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Vyprávěj (2009) (serial)
Trapasy (2007) (serial)
Sestřičky Modrý kód (2020) (serial)
Eva Salvatore Burešová
Czechy
Najlepsze seriale:
Jak si nepodělat život (2019) (serial)
Specialisté (2017) (serial)
Krejzovi (2018) (serial)
Sandra Nováková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Bylo nás pět (1994) (serial)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (serial)
Kancelář Blaník (2014) (serial)
David Gránský
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Vyprávěj (2009) (serial)
Ohnivý kuře (2016) (serial)
Sestřičky Modrý kód (2020) (serial)
Jan Urban
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Vyprávěj (2009) (serial)
Ohnivý kuře (2016) (serial)
Sestřičky Modrý kód (2020) (serial)
Mojmír Maděrič
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Kosmo (2016) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Draculův švagr (1996) (serial)
Radek Jiříček
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Rozgrzeszenie (2017) (serial)
Táta v nesnázích (2023) (serial)
Lucie Kožinová
Najlepsze seriale:
Laskavý divák promine (1994) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Hříchy pro pátera Knoxe (1992) (serial)
Anastasia Chocholatá
Czechy
Najlepsze seriale:
Pustkowie (2016) (serial)
Zkáza Dejvického divadla (2019) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Naďa Vinecká
Najlepsze seriale:
Single Man (2017) (serial)
Modrý kód (2017) (serial)
Eva Janoušková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Polda (2016) (serial)
Stopy života (2013) (serial)
Specialisté (2017) (serial)
Kristýna Frejová
Czechosłowacja
Josef Pejchal
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Cirkus Bukowsky (2013) (serial)
Oběti (1999) (serial)
Oktopus (2023) (serial)
Kateřina Holánová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ochránce (2021) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serial)
Jindřich Nováček
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Vyprávěj (2009) (serial)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serial)
Černá sanitka (2008) (serial)
Ondřej Lechnýř
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Einstein - Případy nesnesitelného génia (2020) (serial)
Dvojka na zabití (2021) (serial)
Renata Visnerová-Prokopová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ochránce (2021) (serial)
Expozitura (2009) (serial)
Polda (2016) (serial)