Modrý kód - Série 3 (2018) (seria)
Reżyseria:
Lukáš BucharZdjęcia:
Jakub CísařMuzyka:
Dominik RenčObsada:
Sabina Laurinová, Roman Zach, Igor Chmela, Jiří Štěpnička, Tomáš Měcháček, Ondřej Rychlý, Marika Procházková, Eva Salvatore Burešová, David Gránský, Jan Urban, Mojmír Maděrič, Radek Jiříček (więcej)Obsada
Sabina Laurinová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Zdivočelá země (1997) (serial)
Bakaláři 1997 (1997) (serial)
Roman Zach
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Nevinné lži (2013) (serial)
Černí andělé (2001) (serial)
Igor Chmela
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Podezření (2022) (serial)
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Jiří Štěpnička
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Z hříček o královnách (1994) (serial)
Tomáš Měcháček
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lajna (2017) (serial)
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Sedm schodů k moci (2023) (serial)
Ondřej Rychlý
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Vyprávěj (2009) (serial)
Trapasy (2007) (serial)
Sestřičky Modrý kód (2020) (serial)
Marika Procházková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Okresní přebor (2010) (serial)
Vodník (2019) (serial)
Trpaslík (2017) (serial)
Eva Salvatore Burešová
Czechy
Najlepsze seriale:
Jak si nepodělat život (2019) (serial)
Specialisté (2017) (serial)
Krejzovi (2018) (serial)
David Gránský
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Vyprávěj (2009) (serial)
Ohnivý kuře (2016) (serial)
Sestřičky Modrý kód (2020) (serial)
Jan Urban
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Vyprávěj (2009) (serial)
Ohnivý kuře (2016) (serial)
Sestřičky Modrý kód (2020) (serial)
Mojmír Maděrič
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Kosmo (2016) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Draculův švagr (1996) (serial)
Radek Jiříček
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Rozgrzeszenie (2017) (serial)
Táta v nesnázích (2023) (serial)
Barbora Vacková
Najlepsze seriale:
Sestřičky Modrý kód (2020) (serial)
Modrý kód (2017) (serial)
Roman Skamene
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (serial)
Pustkowie (2016) (serial)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Kateřina Holánová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ochránce (2021) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serial)
Daniel Mavrov
Czechy
Najlepsze seriale:
Informator (2020) (serial)
Lajna (2017) (serial)
World on Fire (2019) (serial)
Anastasia Chocholatá
Czechy
Najlepsze seriale:
Pustkowie (2016) (serial)
Zkáza Dejvického divadla (2019) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Renata Visnerová-Prokopová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ochránce (2021) (serial)
Expozitura (2009) (serial)
Polda (2016) (serial)
Lenka Termerová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Bylo nás pět (1994) (serial)
Arabela (1980) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Jindra Brendlová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Polda (2016) (serial)
Dobré zprávy (2022) (serial)