Modrý kód - Série 3 (2018) (seria)
Reżyseria:
Lukáš BucharZdjęcia:
Jakub CísařMuzyka:
Dominik RenčObsada:
Sabina Laurinová, Igor Chmela, Jiří Štěpnička, Sandra Nováková, David Gránský, Ondřej Rychlý, Tomáš Měcháček, Marika Procházková, Eva Salvatore Burešová, Jakub Štěpán, Jan Urban, Mojmír Maděrič (więcej)Obsada
Sabina Laurinová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Zdivočelá země (1997) (serial)
Bakaláři 1997 (1997) (serial)
Igor Chmela
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Podezření (2022) (serial)
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Jiří Štěpnička
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Z hříček o královnách (1994) (serial)
Sandra Nováková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Bylo nás pět (1994) (serial)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (serial)
Kancelář Blaník (2014) (serial)
David Gránský
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Vyprávěj (2009) (serial)
Ohnivý kuře (2016) (serial)
Sestřičky Modrý kód (2020) (serial)
Ondřej Rychlý
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Vyprávěj (2009) (serial)
Trapasy (2007) (serial)
Sestřičky Modrý kód (2020) (serial)
Tomáš Měcháček
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lajna (2017) (serial)
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Sedm schodů k moci (2023) (serial)
Marika Procházková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Okresní přebor (2010) (serial)
Vodník (2019) (serial)
Trpaslík (2017) (serial)
Eva Salvatore Burešová
Czechy
Najlepsze seriale:
Jak si nepodělat život (2019) (serial)
Specialisté (2017) (serial)
Krejzovi (2018) (serial)
Jakub Štěpán
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
W cieniu (2018) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Jan Urban
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Vyprávěj (2009) (serial)
Ohnivý kuře (2016) (serial)
Sestřičky Modrý kód (2020) (serial)
Mojmír Maděrič
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Kosmo (2016) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Draculův švagr (1996) (serial)
Radek Jiříček
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Rozgrzeszenie (2017) (serial)
Táta v nesnázích (2023) (serial)
Jindřich Nováček
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Vyprávěj (2009) (serial)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serial)
Černá sanitka (2008) (serial)
Kristýna Frejová
Czechosłowacja
Barbora Vacková
Najlepsze seriale:
Sestřičky Modrý kód (2020) (serial)
Modrý kód (2017) (serial)
Otmar Brancuzský
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Furia (2016) (serial)
Bára Fišerová
Najlepsze seriale:
Podezření (2022) (serial)
Charité (2017) (serial)
Strom pohádek (1987) (serial)
Mahulena Bočanová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Muž v pozadí (1995) (serial)
Pod jednym dachem (1975) (serial)
Vlak dětství a naděje (1985) (serial)
Adam Vacula
Najlepsze seriale:
Jack Ryan (2018) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Cirkus Bukowsky (2013) (serial)