Modrý kód - Série 2 (2017) (seria)
Reżyseria:
Vojtěch MoravecScenariusz:
Roman KopřivíkZdjęcia:
Jakub ŠevčíkMuzyka:
Dominik RenčObsada:
Sabina Laurinová, Marek Němec, Igor Chmela, Jana Stryková, Jiří Štěpnička, Marika Procházková, Ondřej Rychlý, Petr Konáš, Sandra Nováková, Nela Boudová, Eva Salvatore Burešová, Roman Skamene (więcej)Obsada
Sabina Laurinová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Zdivočelá země (1997) (serial)
Bakaláři 1997 (1997) (serial)
Marek Němec
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Labirynt (2015) (serial)
Zdivočelá země (1997) (serial)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serial)
Igor Chmela
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Podezření (2022) (serial)
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Jana Stryková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Labirynt (2015) (serial)
Dobré ráno, Brno! (2023) (serial)
Maski szpiega (2014) (serial)
Jiří Štěpnička
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Z hříček o královnách (1994) (serial)
Marika Procházková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Okresní přebor (2010) (serial)
Vodník (2019) (serial)
Trpaslík (2017) (serial)
Ondřej Rychlý
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Vyprávěj (2009) (serial)
Trapasy (2007) (serial)
Sestřičky Modrý kód (2020) (serial)
Petr Konáš
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Zdivočelá země (1997) (serial)
Policie Modrava (2011) (serial)
Šéfka (2022) (serial)
Sandra Nováková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Bylo nás pět (1994) (serial)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (serial)
Kancelář Blaník (2014) (serial)
Nela Boudová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Bylo nás pět (1994) (serial)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Eva Salvatore Burešová
Czechy
Najlepsze seriale:
Jak si nepodělat život (2019) (serial)
Specialisté (2017) (serial)
Krejzovi (2018) (serial)
Roman Skamene
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (serial)
Pustkowie (2016) (serial)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Mojmír Maděrič
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Kosmo (2016) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Draculův švagr (1996) (serial)
Otmar Brancuzský
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Furia (2016) (serial)
Jan Urban
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Vyprávěj (2009) (serial)
Ohnivý kuře (2016) (serial)
Sestřičky Modrý kód (2020) (serial)
Jakub Štěpán
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
W cieniu (2018) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Radek Jiříček
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Rozgrzeszenie (2017) (serial)
Táta v nesnázích (2023) (serial)
Kateřina Holánová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ochránce (2021) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serial)
Barbora Vacková
Najlepsze seriale:
Sestřičky Modrý kód (2020) (serial)
Modrý kód (2017) (serial)
Lucie Kožinová
Najlepsze seriale:
Laskavý divák promine (1994) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Hříchy pro pátera Knoxe (1992) (serial)