Modrý kód - Série 2 (2017) (seria)
Reżyseria:
Libor KodadZdjęcia:
Jakub ŠevčíkMuzyka:
Dominik RenčObsada:
Sabina Laurinová, Marek Němec, Roman Zach, Igor Chmela, David Gránský, Jana Stryková, Jiří Štěpnička, Marika Procházková, Ondřej Rychlý, Sandra Nováková, Petr Konáš, Štěpán Benoni (więcej)Obsada
Sabina Laurinová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Zdivočelá země (1997) (serial)
Bakaláři 1997 (1997) (serial)
Marek Němec
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Labirynt (2015) (serial)
Zdivočelá země (1997) (serial)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serial)
Roman Zach
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Třídní schůzka (2021) (serial)
Černí andělé (2001) (serial)
Igor Chmela
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Podezření (2022) (serial)
Svět pod hlavou (2017) (serial)
David Gránský
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Vyprávěj (2009) (serial)
Ohnivý kuře (2016) (serial)
Sestřičky Modrý kód (2020) (serial)
Jana Stryková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Labirynt (2015) (serial)
Dobré ráno, Brno! (2023) (serial)
Maski szpiega (2014) (serial)
Jiří Štěpnička
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Z hříček o královnách (1994) (serial)
Marika Procházková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Okresní přebor (2010) (serial)
Vodník (2019) (serial)
Trpaslík (2017) (serial)
Ondřej Rychlý
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Vyprávěj (2009) (serial)
Trapasy (2007) (serial)
Sestřičky Modrý kód (2020) (serial)
Sandra Nováková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Bylo nás pět (1994) (serial)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (serial)
Kancelář Blaník (2014) (serial)
Petr Konáš
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Zdivočelá země (1997) (serial)
Policie Modrava (2011) (serial)
Šéfka (2022) (serial)
Štěpán Benoni
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Pustkowie (2016) (serial)
Kukačky (2021) (serial)
Nieświadomi (2019) (serial)
Anastasia Chocholatá
Czechy
Najlepsze seriale:
Pustkowie (2016) (serial)
Zkáza Dejvického divadla (2019) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Michaela Dittrichová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Sestřičky Modrý kód (2020) (serial)
Gympl s (r)učením omezeným (2012) (serial)
Modrý kód (2017) (serial)
Otmar Brancuzský
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Furia (2016) (serial)
Roman Skamene
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (serial)
Pustkowie (2016) (serial)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Martin Sitta
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Pustkowie (2016) (serial)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Nieświadomi (2019) (serial)
Petr Franěk
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Okresní přebor (2010) (serial)
Informator (2020) (serial)
Kateřina Holánová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ochránce (2021) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serial)
Ivo Novák
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial)
Geniusz (2017) (serial)
Ochránce (2021) (serial)