Odcinki(83)
-
Den pro princezny (S02E01)
-
Kdo zastavil výzkum? (S02E02)
-
Utrápené děti (S02E03)
-
Smrt ve sklepení (S02E04)
-
Bojuj, hrdino! (S02E05)
-
Velký průser (S02E06)
-
Zbytečné války (S02E07)
-
Přepadení (S02E08)
-
Granát a pistole (S02E09)
-
Nic než pravda (S02E10)
-
Všechno jinak (S02E11)
-
Sebeobětování? (S02E12)
-
Velký formát (S02E13)
-
Ani málo, ani moc (S02E14)
-
Bezvýznamná chyba (S02E15)
-
Konec dobrý, všechno dobré (S02E16)
-
Přijmout trest (S02E17)
-
Odrazit se ode dna (S02E18)
-
Narozeniny (S02E19)
-
Vstříc osobním dramatům (S02E20)
-
Samé dobré zprávy (S02E21)
-
Dopis z Ruska (S02E22)
-
Cenné věci (S02E23)
-
Nebezpečný úsek (S02E24)
-
Úlovek (S02E25)
-
Návrat (S02E26)
-
Vše pro lásku (S02E27)
-
Nejsem ta pravá vrba (S02E28)
-
Princezna na hrášku (S02E29)
-
Lepší než fénix (S02E30)
Obsada
Ludmila Mecerodová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Comeback (2008) (serial)
Četníci z Luhačovic (2017) (serial)
Petra Nakládalová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Kukačky (2021) (serial)
Policie Modrava (2011) (serial)
Kriminálka Anděl (2008) (serial)
Jindřich Hrdý
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
F. L. Věk (1970) (serial)
Kamarádi (1969) (serial)
Bára Fišerová
Najlepsze seriale:
Podezření (2022) (serial)
Charité (2017) (serial)
Strom pohádek (1987) (serial)
Tereza Nekudová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Furia (2016) (serial)
Volha (2023) (serial)
Zdivočelá země (1997) (serial)
Tomáš Petrák
Czechy
Najlepsze seriale:
Národní házená (2022) (serial)
Jedna rodina (2022) (serial)
Krejzovi (2018) (serial)
Veronika Freimanová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ochránce (2021) (serial)
Kukačky (2021) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Rudolf Stärz
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Největší z Pierotů (1990) (serial)
Martin Bohadlo
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
České století (2013) (serial)
Život je hra (2018) (serial)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serial)
Kryštof Nohýnek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Ohnivý kuře (2016) (serial)
Zdena Herfortová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Zdivočelá země (1997) (serial)
René Přibil
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Furia (2016) (serial)
Radek Jiříček
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Rozgrzeszenie (2017) (serial)
Táta v nesnázích (2023) (serial)
Jindřich Nováček
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Vyprávěj (2009) (serial)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serial)
Černá sanitka (2008) (serial)
Lenka Olšanová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Táta v nesnázích (2023) (serial)
Stylista (2018) (serial)
Strážmistr Topinka (2019) (serial)
Martin Matejka
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Smysl pro tumor (2024) (serial)
Furia (2016) (serial)
Matematika zločinu (2023) (serial)
Roman Komeda
Najlepsze seriale:
Modrý kód (2017) (serial)
Veronika Divišová
Czechy
Najlepsze seriale:
Volha (2023) (serial)
Čapkovy kapsy (2011) (serial)
Jak si nepodělat život (2019) (serial)
Zlata Jílková
Najlepsze seriale:
Modrý kód (2017) (serial)
Veronika Bajerová
Najlepsze seriale:
Polda (2016) (serial)
Der Zürich-Krimi (2016) (serial)
Tátové na tahu (2018) (serial)