Modrý kód - Série 1 (2017) (seria)
Reżyseria:
Jaromír PolišenskýZdjęcia:
Jakub ŠevčíkMuzyka:
Dominik RenčObsada:
Sabina Laurinová, Marek Němec, Roman Zach, Igor Chmela, Eva Podzimková, Jiří Štěpnička, Ondřej Rychlý, Lenka Termerová, Marika Procházková, Eva Salvatore Burešová, Filip Cíl, Lenka Zahradnická (więcej)Obsada
Sabina Laurinová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Zdivočelá země (1997) (serial)
Bakaláři 1997 (1997) (serial)
Marek Němec
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Labirynt (2015) (serial)
Zdivočelá země (1997) (serial)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serial)
Roman Zach
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Třídní schůzka (2021) (serial)
Černí andělé (2001) (serial)
Igor Chmela
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Podezření (2022) (serial)
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Eva Podzimková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Sedm schodů k moci (2023) (serial)
1864 (2014) (serial)
Kosmo (2016) (serial)
Jiří Štěpnička
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Z hříček o královnách (1994) (serial)
Ondřej Rychlý
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Vyprávěj (2009) (serial)
Trapasy (2007) (serial)
Sestřičky Modrý kód (2020) (serial)
Lenka Termerová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Bylo nás pět (1994) (serial)
Arabela (1980) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Marika Procházková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Okresní přebor (2010) (serial)
Vodník (2019) (serial)
Trpaslík (2017) (serial)
Eva Salvatore Burešová
Czechy
Najlepsze seriale:
Jak si nepodělat život (2019) (serial)
Specialisté (2017) (serial)
Krejzovi (2018) (serial)
Filip Cíl
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ďáblova lest (2009) (serial)
Zdivočelá země (1997) (serial)
Docent (2023) (serial)
Lenka Zahradnická
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Rozgrzeszenie (2017) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Sandra Nováková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Bylo nás pět (1994) (serial)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (serial)
Kancelář Blaník (2014) (serial)
Štěpán Benoni
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Pustkowie (2016) (serial)
Kukačky (2021) (serial)
Nieświadomi (2019) (serial)
Vojtěch Vovesný
Czechy
Najlepsze seriale:
Autobazar Monte Karlo (2015) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Neviditelní (2014) (serial)
Mojmír Maděrič
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Kosmo (2016) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Draculův švagr (1996) (serial)
Patrik Děrgel
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lajna (2017) (serial)
Stíny v mlze (2022) (serial)
Kriminálka Anděl (2008) (serial)
Jakub Štěpán
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
W cieniu (2018) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Jan Urban
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Vyprávěj (2009) (serial)
Ohnivý kuře (2016) (serial)
Sestřičky Modrý kód (2020) (serial)
Ota Jirák
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Saturnin (1994) (serial)
Dobré ráno, Brno! (2023) (serial)
Bakaláři 1997 (1997) (serial)