Reżyseria:
Maksim SveshnikovMuzyka:
Ivan KanaevObsada:
Ekaterina Vilkova, Grigoriy Siyatvinda, Egor Koreshkov, Diana Pozharskaya, Milos Bikovic, Ольга Кузьмина, Viktor Khorinyak, Aleksandra Kuzenkina, Sergey Lavygin, Анна Бегунова (więcej)Odcinki(21)
-
Episode 1 (S03E01)
-
Episode 2 (S03E02)
-
Episode 3 (S03E03)
-
Episode 4 (S03E04)
-
Episode 5 (S03E05)
-
Episode 6 (S03E06)
-
Episode 7 (S03E07)
-
Episode 8 (S03E08)
-
Episode 9 (S03E09)
-
Episode 10 (S03E10)
-
Episode 11 (S03E11)
-
Episode 12 (S03E12)
-
Episode 13 (S03E13)
-
Episode 14 (S03E14)
-
Episode 15 (S03E15)
-
Episode 16 (S03E16)
-
Episode 17 (S03E17)
-
Episode 18 (S03E18)
-
Episode 19 (S03E19)
-
Episode 20 (S03E20)
-
Episode 21 (S03E21)
Obsada
Ekaterina Vilkova
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Dostojevskij (2011) (serial)
Otěl Eleon (2016) (serial)
Bělaja gvardija (2012) (serial)
Grigoriy Siyatvinda
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Kuchňa (2012) (serial)
Otěl Eleon (2016) (serial)
Egor Koreshkov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Dostojevskij (2011) (serial)
Otěl Eleon (2016) (serial)
Diana Pozharskaya
Rosja
Najlepsze seriale:
Tuntematon sotilas (2018) (serial)
Warto się starać (2020) (serial)
Otěl Eleon (2016) (serial)
Milos Bikovic
Jugosławia
Najlepsze seriale:
Otěl Eleon (2016) (serial)
Ольга Кузьмина
Najlepsze seriale:
Kuchňa (2012) (serial)
Otěl Eleon (2016) (serial)
Viktor Khorinyak
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Kuchňa (2012) (serial)
Otěl Eleon (2016) (serial)
Aleksandra Kuzenkina
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Droga przez mękę (2017) (serial)
Otěl Eleon (2016) (serial)
Sergey Lavygin
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Kuchňa (2012) (serial)
Otěl Eleon (2016) (serial)
Анна Бегунова
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Kuchňa (2012) (serial)
Otěl Eleon (2016) (serial)
Yelena Ksenofontova
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Kuchňa (2012) (serial)
Kursanty (2004) (serial)
Otěl Eleon (2016) (serial)
Natalya Shchukina
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Otěl Eleon (2016) (serial)
Vladislav Vetrov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Admiral (2009) (serial)
Metod (2015) (serial)
Otěl Eleon (2016) (serial)
Rina Grishina
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Kuchňa (2012) (serial)
Otěl Eleon (2016) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Filipp Blednyy
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Kuchňa (2012) (serial)
Otěl Eleon (2016) (serial)
Dva holma (2022) (serial)
Mikhail Tarabukin
Najlepsze seriale:
Kuchňa (2012) (serial)
Otěl Eleon (2016) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Tatyana Zhukova-Kirtbaya
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Otěl Eleon (2016) (serial)
Timur Eremeev
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Kuchňa (2012) (serial)
Otěl Eleon (2016) (serial)
Павел Попов
Najlepsze seriale:
Otěl Eleon (2016) (serial)
Aleksandra Revenko
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Soděržanki (2019) (serial)
Otěl Eleon (2016) (serial)