Muzyka:
Ondřej BrousekObsada:
Michal Dlouhý, Vica Kerekes, David Novotný, Jan Vondráček, Arnošt Goldflam, Petr Nárožný, Anna Polívková, Jitka Schneiderová, Marie Málková (więcej)Odcinki(12)
-
Osamělý mrtvý muž – 1. část (E01)
-
Osamělý mrtvý muž – 2. část (E02)
-
Poslední pád mistra Materny – 1. část (E03)
-
Poslední pád mistra Materny – 2. část (E04)
-
Denár v dívčí dlani – 1. část (E05)
-
Denár v dívčí dlani – 2. část (E06)
-
Znamení lyry – 1. část (E07)
-
Znamení lyry – 2. část (E08)
-
Na dosah ruky – 1. část (E09)
-
Na dosah ruky – 2. část (E10)
-
Bláznova smrt – 1. část (E11)
-
Bláznova smrt – 2. část (E12)
Obsada
Anežka Rusevová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
W cieniu (2018) (serial)
Nevinné lži (2013) (serial)
Jiří Bábek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Česká soda (1993) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Štěpán Kozub
Czechy
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
sKORO NA mizině (2020) (serial)
Lajna (2017) (serial)
Vojtěch Vondráček
Czechy
Najlepsze seriale:
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Sedm schodů k moci (2023) (serial)
Božena (2021) (serial)
Barbora Mošnová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Furia (2016) (serial)
Kapitán Exner (2017) (serial)
Černé vdovy (2019) (serial)
Hana Seidlová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Furia (2016) (serial)
Jak si nepodělat život (2019) (serial)
Antonie Talacková Barešová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Cirkus Bukowsky (2013) (serial)
Život a doba soudce A. K. (2014) (serial)
Karel Čepek
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze seriale:
Kapitán Exner (2017) (serial)
Dominika Býmová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
MOST! (2019) (serial)
Furia (2016) (serial)
Zdivočelá země (1997) (serial)
Stanislava Jachnická
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Chlap (2022) (serial)
Uctivá poklona, pane Kohn (1992) (serial)
Soukromé pasti (2008) (serial)
Karel Petrůj
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Furia (2016) (serial)
Kapitán Exner (2017) (serial)
Jana Kotrbatá
Czechy
Najlepsze seriale:
Osada (2021) (serial)
Kapitán Exner (2017) (serial)
Poldové a nemluvně (2020) (serial)
Tereza Režnarová
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Charité (2017) (serial)
Kapitán Exner (2017) (serial)
Bohuslav Hrdlička
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Furia (2016) (serial)
W cieniu (2018) (serial)
Jak si nepodělat život (2019) (serial)
Marek Šmejkal
Najlepsze seriale:
Kapitán Exner (2017) (serial)
Kriminálka Anděl (2008) (serial)
Josef Rajchl
Najlepsze seriale:
Kapitán Exner (2017) (serial)
Einstein - Případy nesnesitelného génia (2020) (serial)
Specialisté (2017) (serial)
Pavel Pavlovský
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze seriale:
Malý pitaval z velkého města (1982) (serial)
Kapitán Exner (2017) (serial)
Vít Levinský
Najlepsze seriale:
Czerwona linia (2018) (serial)
Kapitán Exner (2017) (serial)
Sestřičky Modrý kód (2020) (serial)