Reżyseria:
Jaroslav BalíkZdjęcia:
Josef HanušMuzyka:
Evžen IllínObsada:
Rudolf Hrušínský, Jana Štěpánková, Martin Růžek, Vlastimil Hašek, Slávka Budínová, Ilja Racek, Miroslav Homola, Nina Popelíková, Ela Poznerová (więcej)Obsada
Rudolf Hrušínský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Wyższa zasada (1960)
Szkoła podstawowa (1991)
Droga do głębi duszy studenckiej (1939)
Jana Štěpánková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Přišel na večeři (1981) (nagranie teatralne)
Alexandr Dumas starší (1970) (serial)
Na útěku (2012) (nagranie teatralne)
Martin Růžek
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Tři na lavičce (1978) (film telewizyjny)
Młot na czarownice (1969)
Wszyscy dobrzy rodacy (1968) - narrator
Vlastimil Hašek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Dolina pszczól (1967)
„Čtyři vraždy stačí, drahoušku“ (1970)
Slávka Budínová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Kola (1996)
Byl jednou jeden dům (1974) (serial)
Ilja Racek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (nagranie teatralne)
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)
Král Krysa (1979) (nagranie teatralne)
Miroslav Homola
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Dobry wojak Szwejk (1956)
Joachimie, wrzuć go do maszyny! (1974)
Przygody Münchhausena (1961)
Nina Popelíková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
V zámku a podzámčí (1981) (film telewizyjny)
Nezralé maliny (1980) (film telewizyjny)
Miłość między kroplami deszczu (1979)
Ela Poznerová
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Romeo, Julie a tma (1959)
Chudá holka (1929)
Jejich den (1962) (film telewizyjny)
Elena Hálková
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Wyższa zasada (1960)
Těžká Barbora (1960) (nagranie teatralne)
Vajíčko (1968) (film telewizyjny)
Karel Peyr
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Joachimie, wrzuć go do maszyny! (1974)
Dzisiaj ostatni raz (1958)
Rozpuštěný a vypuštěný (1984)
Rudolf Pellar
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sen nocy letniej (1959)
Princ a chuďas (1971) (film telewizyjny)
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Josef Beyvl
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Joachimie, wrzuć go do maszyny! (1974)
Hrdinové okamžiku (1961) (serial)
Čintamani & podvodník (1964)
Zdena Hadrbolcová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Święto przebiśniegu (1983)
Łobuziaki (1975)
Romeo a Julie na konci listopadu (1971) (film telewizyjny)
Josef Hlinomaz
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Cesarski piekarz (1951)
Lemoniadowy Joe (1964)
Dobry wojak Szwejk (1956)
Viktor Maurer
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Amadeusz (1984)
Jako kníže Rohan (1983) (film telewizyjny)
Światowcy (1969)
Jan Tříska
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Král Lear (2003) (nagranie teatralne)
Szkoła podstawowa (1991)
Na skraju lasu (1976)
Hana Talpová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Światowcy (1969)
Skowronki na uwięzi (1969)
Dařbuján a Pandrhola (1959)
Mirko Musil
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Z diabłami nie ma żartów (1984)
Jako kníže Rohan (1983) (film telewizyjny)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Gustav Jankovský
Najlepsze filmy:
Lemoniadowy Joe (1964)
Adela jeszcze nie jadła kolacji (1978)
Causa Králík (1979)