Reżyseria:
Jaroslav FuitZdjęcia:
Aleš HartMuzyka:
Karel HavlíčekObsada:
David Matásek, Vladimír Polívka, Ondřej Pavelka, Lenka Vlasáková, Jiří Vyorálek, Jana Kolesárová, Jitka Sedláčková, Elizaveta Maximová, Petr Lněnička, Lucie Zedníčková, Pavel Doucek (więcej)Odcinki(16)
-
Dostihy smrti (S05E01)
-
Dobrý soused (S05E02)
-
Ryba (S05E03)
-
Jedna stopa (S05E04)
-
Absurdní divadlo (S05E05)
-
Poklad (S05E06)
-
Muž přes palubu (S05E07)
-
Pot a krev (S05E08)
-
Zahrádkáři (S05E09)
-
Logistika vraždy (S05E10)
-
Tygři (S05E11)
-
Tajemství jógy (S05E12)
-
Rána do zad (S05E13)
-
Anděl (S05E14)
-
Smrt z bazaru (S05E15)
-
Bříza na horách (S05E16)
Obsada
Tomáš Pavelka
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ochránce (2021) (serial)
Furia (2016) (serial)
Nevinné lži (2013) (serial)
Tomáš Dianiška
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lajna (2017) (serial)
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Furia (2016) (serial)
Miroslav Kumhala
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Labirynt (2015) (serial)
Dobré ráno, Brno! (2023) (serial)
Četníci z Luhačovic (2017) (serial)
Jan Pavel Filipenský
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Charles II: The Power & the Passion (2003) (serial)
Children of Dune (2003) (serial)
Emma Smetana
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Terapia (2011) (serial)
Aż po uszy (2014) (serial)
Pizza Boy (2015) (serial)
Jordan Haj
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
1864 (2014) (serial)
Aż po uszy (2014) (serial)
Extraktoři (2023) (serial)
Jan Lepšík
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
České století (2013) (serial)
Chlap (2022) (serial)
Historky od krbu (1994) (serial)
Petr Vacek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Česká soda (1993) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Saturnin (1994) (serial)
Evžen Hájek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Místo zločinu Ostrava (2020) (serial)
Polda (2016) (serial)
Hořký svět (2022) (serial)
Daniel Krejbich
Najlepsze seriale:
Vyprávěj (2009) (serial)
Whiskey Cavalier (2019) (serial)
Polda (2016) (serial)
Martin Bednár
Słowacja
Najlepsze seriale:
Polda (2016) (serial)
Výnimočná Nikol (2022) (serial)
Prázdniny (2017) (serial)
Timon McLean
Czechy
Najlepsze seriale:
Polda (2016) (serial)
Martin Hujas
Czechy
Jan Ťoupalík
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Čapkovy kapsy (2011) (serial)
Polda (2016) (serial)
Pod hladinou (2023) (serial)
Ilona Andrejsová
Najlepsze seriale:
Polda (2016) (serial)
Eliška Jansová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Táta v nesnázích (2023) (serial)
Okręt (2018) (serial)
Polda (2016) (serial)
Michaela Rykrová
Czechy
Anna Skorko
Najlepsze seriale:
Polda (2016) (serial)
Lenka Novotná
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Sprawy wewnętrzne (2019) (serial)
Oktoberfest: Piwo i krew (2020) (serial)