Scenariusz:
Tae-hee KimZdjęcia:
Gwang Su KimOdcinki(14)
-
Episode 1 (E01)
-
Episode 2 (E02)
-
Episode 3 (E03)
-
Episode 4 (E04)
-
Episode 5 (E05)
-
Episode 6 (E06)
-
Episode 7 (E07)
-
Episode 8 (E08)
-
Episode 9 (E09)
-
Episode 10 (E10)
-
Episode 11 (E11)
-
Episode 12 (E12)
-
Episode 13 (E13)
-
Episode 14 (E14)
Obsada
Hyeok Jang
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Komapseumnida (2007) (serial)
Wangyi doen namja (2019) (serial)
Ailiseu (2009) (serial)
So-dam Park
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Death's Game (2023) (serial)
Sindelellawa ne myeongeui gisa (2016) (serial)
Cheongchungirok (2020) (serial)
Joon-ho Heo
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
60il, jijeongsaengjonja (2019) (serial)
Kingdeom (2019) (serial)
Bloodhounds (2023) (serial)
Hyun-min Yoon
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Moojungdoshi (2013) (serial)
Hologramowa miłość (2020) (serial)
Yeonaeui balgyeon (2014) (serial)
Ha Dong
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Byutipul maideu (2016) (serial)
Saranghaneun Eundongah (2015) (serial)
Sseurideizeu (2014) (serial)
Jae-suk Ha
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Boseuga dallajyeotteoyo (2011) (serial)
Pasta (2010) (serial)
Byutipul maideu (2016) (serial)
Moon-seong Jeong
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Seulgiroun gambbangseanghal (2017) (serial)
Seulgiroun Uisasaenghwol (2020) (serial)
Kimgwajang (2017) (serial)
Jae-ryong Lee
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Byutipul maideu (2016) (serial)
Chokolis (2019) (serial)
Seong-wook Min
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Dangsini jamdeun (2017) (serial)
Pinokio (2014) (serial)
Arangsaddojeon (2012) (serial)
Jung-se Oh
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Seutobeuligeu (2019) (serial)
Saikojiman Gwaenchana (2020) (serial)
Misaeng (2014) (serial)
Se-yeong Park
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Sarangbi (2012) (serial)
Shineui (2012) (serial)
Hakgyo 2013 (2012) (serial)
Hyeon-min Yoon
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Teonneol (2017) (serial)
Moojungdoshi (2013) (serial)
Yeonaeui balgyeon (2014) (serial)
Jong-soo Kim
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Moojungdoshi (2013) (serial)
Misaeng (2014) (serial)
Yookryongi nareusha (2015) (serial)
Seung-soo Ryoo
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Komapseumnida (2007) (serial)
Deo paekiji (2017) (serial)
Gyeoul yeonga (2002) (serial)
Jae-wan Jo
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Sangeo (2013) (serial)
Byutipul maideu (2016) (serial)
Yi-young Shim
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Ki hwanghoo (2013) (serial)
Son (2018) (serial)
Pooreun badaui junsul (2016) (serial)
Je-wook Yeon
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Nain : ahob beonui shiganyeohaeng (2013) (serial)
Shinui sunmool - 14il (2014) (serial)
Byutipul maideu (2016) (serial)
Jae-sook Ha
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Yeonae shidae (2006) (serial)
Boseuga dallajyeotteoyo (2011) (serial)
Pasta (2010) (serial)
Jae-myung Yoo
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Seulgiroun gambbangseanghal (2017) (serial)
Hwarang (2016) (serial)
Himssen yeoja dobongsoon (2017) (serial)
Hyeok-jin Jang
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Taxi Driver (2021) (serial)
Baegabondeu (2019) (serial)
Misaeng (2014) (serial)