Reżyseria:
Paul HunterZdjęcia:
Stefan CzapskyMuzyka:
Eric SerraObsada:
Yun-fat Chow, Seann William Scott, Jaime King, Karel Roden, Victoria Smurfit, Mako, Roger Yuan, Robert Racki, Mike Dopud, Christopher McGuire, K.C. Collins (więcej)Opisy(1)
Przez wiele lat tajemniczy Bezimienny Mnich (Chow Yun-Fat) strzegł starożytnego zwoju – Zwoju Najwyższej Władzy – w którym ukryty był klucz do niezmierzonej potęgi. Teraz Mnich musi znaleźć następcę, kolejnego Strażnika Zwoju. Kar (Seann William Scott) to wątpliwy kandydat, którego interesuje głównie własna osoba. Gdy jednak uratuje Mnicha z niewoli, połączą swe siły, by razem ocalić świat przed najbardziej zażartym i bezlitosnym poszukiwaczem Zwoju. (Monolith)
(więcej)Obsada
Yun-fat Chow
Hongkong
Najlepsze filmy:
Płatny morderca (1989)
Dzieci triady (1992)
Byle do jutra II (1987)
Seann William Scott
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
American Pie: Zjazd absolwentów (2012)
Oszukać przeznaczenie (2000)
Epoka lodowcowa 3: Era dinozaurów (2009)
Jaime King
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Taylor Swift: The 1989 World Tour Live (2015) (koncert)
Blow (2001)
Sin City - Miasto grzechu (2005)
Karel Roden
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Krucjata Bourne'a (2004)
The Scarlet Pimpernel (1999) (serial)
Marek Ztracený v Edenu (2023) (koncert)
Victoria Smurfit
Irlandia
Najlepsze filmy:
Był sobie chłopiec (2002)
Panna Marple (2004) (serial)
Niebiańska plaża (2000)
Mako
Japonia
Najlepsze filmy:
Sowi zamek (1999)
Siedem lat w Tybecie (1997)
Columbo (1971) (serial)
Roger Yuan
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Diuna: Część druga (2024)
Batman - Początek (2005)
Diuna (2021)
Robert Racki
Najlepsze filmy:
The Judge (2001) (film telewizyjny)
16 przecznic (2006)
Jesse Stone: Benefit of the Doubt (2012) (film telewizyjny)
Mike Dopud
Kanada
Najlepsze filmy:
X-Men: Przeszłość, która nadejdzie (2014)
Mission: Impossible IV - Protokół duchów (2011)
Człowiek ze stali (2013)
Christopher McGuire
Najlepsze filmy:
Kick-Ass (2010)
Piła 3D (2010)
Kuloodporny (2003)
K.C. Collins
Najlepsze filmy:
Guns (2008) (film telewizyjny)
Hazardzista (2003)
Płatne w całości (2002)
Sean Bell
Kanada
Najlepsze filmy:
Jewel (2001) (film telewizyjny)
Who Killed Atlanta's Children? (2000) (film telewizyjny)
Against the Ropes (2004)
Russell Yuen
Kanada
Najlepsze filmy:
Zaplątani (2010)
Nowy początek (2016)
Collaborator (2011)
Raven Dauda
Kanada
Najlepsze filmy:
A Slight Case of Murder (1999) (film telewizyjny)
Płatne w całości (2002)
Gossip (2000)
Matt Birman
Kanada
Najlepsze filmy:
Walka o ogień (1981)
Searching for Bobby Fischer (1993)
Mocne uderzenie (1998)
Allen Keng
Najlepsze filmy:
Good Fences (2003) (film telewizyjny)
The Mountie (2011)
Kuloodporny (2003)
Tommy Chang
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Lars and the Real Girl (2007)
Get Rich or Die Tryin' (2005)
Wywiad ze Słońcem Narodu (2014)
John MacDonald
Kanada
Najlepsze filmy:
Tożsamość Bourne'a (2002)
Repo Men - Windykatorzy (2010)
Incredible Hulk (2008)
Sergio Kato
Brazylia
Najlepsze filmy:
Skazani na Shawshank (1994)
Truman Show (1998)
Artysta (2011)
Rob Archer
Najlepsze filmy:
Red (2010)
Ant-Man i Osa (2018)
Repo Men - Windykatorzy (2010)