Reżyseria:
Stuart OrmeZdjęcia:
Martin FuhrerObsada:
Martin Clunes, Victoria Hamilton, John Wood, Patrick Malahide, Christopher Fulford, Rory Copus, William Moseley, Harry Lloyd, Henry Cavill (więcej)Obsada
Martin Clunes
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Dzieci Swinga (1993)
Gormenghast (2000) (serial)
Zakochany Szekspir (1998)
Victoria Hamilton
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Victoria & Albert (2001) (film telewizyjny)
Perswazje (1995)
To the Ends of the Earth (2005) (serial)
John Wood
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Lady Jane (1986)
Obywatel X (1995) (film telewizyjny)
Czekolada (2000)
Patrick Malahide
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Endeavour (2012) (serial)
Billy Elliot (2000)
Pola śmierci (1984)
Christopher Fulford
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Hornblower: The Duchess and the Devil (1999) (film telewizyjny)
Boże Narodzenie (2005)
Jack the Ripper (1988) (film telewizyjny)
Rory Copus
Najlepsze filmy:
Hawking (2004) (film telewizyjny)
Hellboy (2004)
Goodbye, Mr. Chips (2002) (film telewizyjny)
William Moseley
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Margarita with a Straw (2014)
Goodbye, Mr. Chips (2002) (film telewizyjny)
Carrie Pilby (2016)
Harry Lloyd
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
The Hollow Crown (2012) (serial)
Teoria wszystkiego (2014)
Wolf Hall (2015) (serial)
Henry Cavill
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Gwiezdny pył (2007)
Deadpool & Wolverine (2024)
Mission: Impossible - Fallout (2018)
Florence Hoath
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
The Governess (1998)
Panna Marple (2004) (serial)
Tom's Midnight Garden (1999)
Conleth Hill
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Foyle's War (2002) (serial)
Brudna gra (2019)
Co nas kręci, co nas podnieca (2009)
John Harding
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Poirot (1989) (serial)
Przeznaczone do likwidacji (1966)
Little Dorrit (1987)
Stefan Pejic
Najlepsze filmy:
Sherlock (2010) (serial)
Gormenghast (2000) (serial)
Harry Potter i Kamień Filozoficzny (2001)
Paula Jacobs
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Okruchy dnia (1993)
Poirot (1989) (serial)
Dalziel and Pascoe (1996) (serial)
Finn Bruce
Najlepsze filmy:
Goodbye, Mr. Chips (2002) (film telewizyjny)
Joe Sowerbutts
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Nieznany książę (2003) (film telewizyjny)
Goodbye, Mr. Chips (2002) (film telewizyjny)
The Inspector Lynley Mysteries: Well Schooled in Murder (2002) (film telewizyjny)
Irene Sutcliffe
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Withnail i ja (1987)
Flame (1975)
Goodbye, Mr. Chips (2002) (film telewizyjny)
Robin McCallum
Najlepsze filmy:
Harley and the Davidsons (2016) (serial)
Endeavour (2012) (serial)
The Princess Academy (1987)
Hugh Sachs
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Endeavour (2012) (serial)
Prime Suspect 6 (2003) (film telewizyjny)
Perfect Strangers (2001) (serial)
David Horovitch
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Solomon and Gaenor (1999)
Poirot (1989) (serial)
Ród smoka (2022) (serial)