Muzyka:
Michal PavlíčekObsada:
Juraj Kukura, Robert Hájek, Ľubomír Paulovič, Tereza Brodská, Igor Bareš, Dušan Jamrich, Jan Bidlas, Jaroslav Stich, Marián Mitaš, Zuzana Ščerbová (więcej)Odcinki(11)
-
Hračka (E01)
-
Výlet (E02)
-
Záskok (E03)
-
Hra o život (E04)
-
Dobrák od kosti (E05)
-
Svědek (E06)
-
Trpké vítězství (E07)
-
Obraz (E08)
-
Rodokmen (E09)
-
Závody se smrtí (E10)
-
Výstřel (E11)
Obsada
Lubor Šplíchal
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Sedm schodů k moci (2023) (serial)
Zkáza Dejvického divadla (2019) (serial)
Autobazar Monte Karlo (2015) (serial)
Luboš Veselý
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Informator (2020) (serial)
Dana Špilauer Verzichová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ranč U Zelené sedmy (1998) (serial)
Proč bychom se netopili (2009) (serial)
Policie Modrava (2011) (serial)
Jaroslav Synek
Najlepsze seriale:
Bohéma (2017) (serial)
Přešlapy (2009) (serial)
Černá sanitka (2008) (serial)
Ján Burda
Najlepsze seriale:
Sedm schodů k moci (2023) (serial)
Polda (2016) (serial)
Policie Modrava (2011) (serial)
Jitka Randárová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Labirynt (2015) (serial)
Ztracená brána (2012) (serial)
Inspektor Max (2018) (serial)
Petr Kleňka
Najlepsze seriale:
Inspektor Max (2018) (serial)
Justin Svoboda
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Układ (2015) (serial)
Sedm schodů k moci (2023) (serial)
Jakub Kuka
Słowacja
Najlepsze seriale:
Tajné životy (2014) (serial)
Za sklom (2016) (serial)
Rex (2017) (serial)
Dušan Szabó
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Mesto tieňov (2008) (serial)
Klamstvo (2023) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Jana Hubinská
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Labirynt (2015) (serial)
Zdivočelá země (1997) (serial)
Škriatok (1995) (serial)
Juraj Šimko
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Mesto tieňov (2008) (serial)
Konec velkých prázdnin (1996) (serial)
Ako som prežil (2009) (serial)
Mary Bartalos
Słowacja
Najlepsze seriale:
Výnimočná Nikol (2022) (serial)
Inspektor Max (2018) (serial)
Aféry (2010) (serial)
Samuel Spišák
Czechosłowacja
Zuzana Kanócz
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Tajné životy (2014) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Sex O'Clock (2023) (serial)
Ľuboš Radošovský
Najlepsze seriale:
Hniezdo (2020) (serial)
Tajné životy (2014) (serial)
Za sklom (2016) (serial)
Irena Máchová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Oběti (1999) (serial)
Soukromé pasti (2008) (serial)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serial)
Ivan Urbánek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Totems (2022) (serial)
Četníci z Luhačovic (2017) (serial)
Vytoč mého agenta (2024) (serial)
Michal Doležal
Najlepsze seriale:
Inspektor Max (2018) (serial)
Dagmar Vošahlíková
Najlepsze seriale:
Inspektor Max (2018) (serial)