Obsada
Tibor Vokoun
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Hniezdo (2020) (serial)
Tajné životy (2014) (serial)
Za sklom (2016) (serial)
Vladimír Zboroň
Czechosłowacja
Zita Furková
Państwo słowackie
Najlepsze seriale:
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Život bez konca (1982) (serial)
Parížski mohykáni (1971) (serial)
Tomáš Vravník
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Hniezdo (2020) (serial)
Tajné životy (2014) (serial)
Kriminálka Kraj (2022) (serial)
Ivan Gontko
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Mesto tieňov (2008) (serial)
Záchranári (2003) (serial)
Ako som prežil (2009) (serial)
Peter Makranský
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Mafstory (2006) (serial)
Čert nikdy nespí (2016) (serial)
Rodinné prípady (2012) (serial)
Sarah Arató
Najlepsze seriale:
Klamstvo (2023) (serial)
Červené pásky (2020) (serial)
Druhá šanca (2022) (serial)
Jana Hubinská
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Labirynt (2015) (serial)
Zdivočelá země (1997) (serial)
Škriatok (1995) (serial)
Matej Landl
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial)
Tajné životy (2014) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Júlia Sabolová
Najlepsze seriale:
Okręt (2018) (serial)
Mordparta (2016) (serial)
Čert nikdy nespí (2016) (serial)
Viktória Korbačková
Najlepsze seriale:
Zoo (2016) (serial)
Čert nikdy nespí (2016) (serial)
Martin Fratrič
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
V mene zákona (2009) (serial)
Čert nikdy nespí (2016) (serial)
Rodinné prípady (2012) (serial)
Milan Bahúl
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Alžbetin dvor (1986) (serial)
Červené pásky (2020) (serial)
Szidi Tobias
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Tajné životy (2014) (serial)
Mesto tieňov (2008) (serial)
Kriminálka Kraj (2022) (serial)
Michaela Majerníková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Klamstvo (2023) (serial)
Za sklom (2016) (serial)
Druhá šanca (2022) (serial)
Roman Ferienčík
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Čert nikdy nespí (2016) (serial)
Ján Jackuliak
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Hniezdo (2020) (serial)
Furia (2016) (serial)
Iveta Kožková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Tajné životy (2014) (serial)
Materské znamienko (1985) (serial)
Dnes večer hrám ja (1988) (serial)
Daniela Šencová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Mesto tieňov (2008) (serial)
Som mama (2018) (serial)
Nevinní (2011) (serial)
Marko Igonda
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Tajné životy (2014) (serial)
Život a doba soudce A. K. (2014) (serial)