Serie(5) / Odcinki(204)
Obsada
Jana Birgusová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ohnivý kuře (2016) (serial)
Cukrárna (2010) (serial)
Ulice (2005) (serial)
Jan Jankovský
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Pustkowie (2016) (serial)
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial)
MOST! (2019) (serial)
Miroslav Večerka
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Furia (2016) (serial)
Čapkovy kapsy (2011) (serial)
Život a doba soudce A. K. (2014) (serial)
Zdeněk Velen
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Večery Analogonu (2002) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
David Vobořil
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
1864 (2014) (serial)
Kriminálka Anděl (2008) (serial)
Ohnivý kuře (2016) (serial)
Markéta Zehrerová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Neviditelní (2014) (serial)
Paranormalne doświadczenia (2018) (serial)
Ohnivý kuře (2016) (serial)
Vendula Hlásková
Czechy
Najlepsze seriale:
Układ (2015) (serial)
Nevinné lži (2013) (serial)
Modré stíny (2016) (serial)
David Steigerwald
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Chicago Fire (2012) (serial)
Furia (2016) (serial)
Nevinné lži (2013) (serial)
Anna Julie Slováčková
Czechy
Najlepsze seriale:
Ohnivý kuře (2016) (serial)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (serial)
Josef Jan Kopecký
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ohnivý kuře (2016) (serial)
Modrý kód (2017) (serial)
Lenka Zbranková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Jitřní záře (2022) (serial)
Ambicja (2014) (serial)
Milada Bednářová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ohnivý kuře (2016) (serial)
Slunečná (2020) (serial)
Modrý kód (2017) (serial)
Jarmila Vychodilová
Najlepsze seriale:
Vyprávěj (2009) (serial)
Totems (2022) (serial)
Sprawy wewnętrzne (2019) (serial)
Pavel Juřica
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Policie Modrava (2011) (serial)
Braňo Holiček
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Život a doba soudce A. K. (2014) (serial)
Oběti (1999) (serial)
Petr Motloch
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Układ (2015) (serial)
W cieniu (2018) (serial)
Zdeněk Junák
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Hvězdičky (2018) (serial)
Dobré ráno, Brno! (2023) (serial)
Radomír Švec
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Labirynt (2015) (serial)
Ztracená brána (2012) (serial)
Zdivočelá země (1997) (serial)
Roman Štolpa
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Vyprávěj (2009) (serial)
Na lavici obžalovaných justice (1998) (serial)
Kapitán Exner (2017) (serial)
Halina Pawlowská
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial) - przewodnik
Dobré ráno, Brno! (2023) (serial)
Uctivá poklona, pane Kohn (1992) (serial)