Ohnivý kuře - Série 5 (2018) (seria)
Reżyseria:
Jiří ChlumskýScenariusz:
René DecasteloZdjęcia:
Asen ŠopovMuzyka:
Tadeáš VěrčákObsada:
Jan Dolanský, Lucie Polišenská, Linda Rybová, Lenka Krobotová, Saša Rašilov nejml., Ondřej Pavelka, Alena Mihulová, Otakar Brousek ml., Josef Polášek, Barbora Seidlová, Petr Pospíchal (więcej)Obsada
Jan Dolanský
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Kukačky (2021) (serial)
Furia (2016) (serial)
Autobazar Monte Karlo (2015) (serial)
Lucie Polišenská
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
České století (2013) (serial)
Autobazar Monte Karlo (2015) (serial)
Nevinné lži (2013) (serial)
Linda Rybová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Božena (2021) (serial)
Maigret (1991) (serial)
Národní házená (2022) (serial)
Lenka Krobotová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (serial)
Čtvrtá hvězda (2014) (serial)
Kosmo (2016) (serial)
Saša Rašilov nejml.
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Napoléon (2002) (serial)
Ondřej Pavelka
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Furia (2016) (serial)
Povídky malostranské (1984) (serial)
Vyšehrad (2016) (serial)
Alena Mihulová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Okresní přebor (2010) (serial)
Tři králové (1998) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Otakar Brousek ml.
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Ochránce (2021) (serial)
Josef Polášek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Večery Analogonu (2002) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Komediograf (2003) (serial)
Barbora Seidlová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Chlap (2022) (serial)
Nevinné lži (2013) (serial)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serial)
Petr Pospíchal
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Arabela (1980) (serial)
Ztracená brána (2012) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Jan Hraběta
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze seriale:
Bylo nás pět (1994) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Tři králové (1998) (serial)
Václav Kopta
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Okresní přebor (2010) (serial)
Nieświadomi (2019) (serial)
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Barbora Jánová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
sKORO NA mizině (2020) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Ztracená brána (2012) (serial)
Ivana Korolová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Anča a Pepík (2017) (serial)
Četníci z Luhačovic (2017) (serial)
Ať žijí rytíři! (2010) (serial)
Anastasia Chocholatá
Czechy
Najlepsze seriale:
Pustkowie (2016) (serial)
Zkáza Dejvického divadla (2019) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Barbora Mottlová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Cirkus Bukowsky (2013) (serial)
Extraktoři (2023) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Ladislav Hampl
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Kancelář Blaník (2014) (serial)
Ochránce (2021) (serial)
Podezření (2022) (serial)
Radim Novák
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Radim Kalvoda
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Labirynt (2015) (serial)
Čapkovy kapsy (2011) (serial)
Život a doba soudce A. K. (2014) (serial)