Odcinki(50)
-
Zákopová válka (S05E01)
-
Zrádná samota! (S05E02)
-
Loutkové divadlo (S05E03)
-
Sázka na špatného koně! (S05E04)
-
Do správných rukou? (S05E05)
-
Do blázince! (S05E06)
-
Macátko superstar! (S05E07)
-
Lží nezarmoutíš (S05E08)
-
Nevěra a víra (S05E09)
-
Rorejsova milenka (S05E10)
-
Když dostaneš do huby (S05E11)
-
Plány, ze kterých sešlo (S05E12)
-
Okradený o všechno (S05E13)
-
Smrt na koberci (S05E14)
-
Kohoutova máma (S05E15)
-
Na bitevním poli (S05E16)
-
Nová řešení (S05E17)
-
Kriminálník (S05E18)
-
Konec velkého Kohouta (S05E19)
-
Útěk (S05E20)
-
Nechuť, pachuť a chuť (S05E21)
-
Změny a záměny (S05E22)
-
Personální otázky (S05E23)
-
Kuchař, jeho žena a kosmonaut (S05E24)
-
Odvážné experimenty (S05E25)
-
Prozření (S05E26)
-
Na sever nebo do Kuřete? (S05E27)
-
Líbačky jako o závod (S05E28)
-
Nefér manévry (S05E29)
-
Selhání srdce (S05E30)
Obsada
Jakub Prachař
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
sKORO NA mizině (2020) (serial)
Vyšehrad (2016) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Jan Dolanský
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Kukačky (2021) (serial)
Furia (2016) (serial)
Autobazar Monte Karlo (2015) (serial)
Kristýna Leichtová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Tři tygři (2019) (serial)
Sex O'Clock (2023) (serial)
Soukromé pasti (2008) (serial)
Lucie Polišenská
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
České století (2013) (serial)
Autobazar Monte Karlo (2015) (serial)
Nevinné lži (2013) (serial)
Simona Babčáková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ochránce (2021) (serial)
Čtvrtá hvězda (2014) (serial)
Zkáza Dejvického divadla (2019) (serial)
Ondřej Pavelka
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Furia (2016) (serial)
Povídky malostranské (1984) (serial)
Vyšehrad (2016) (serial)
Saša Rašilov nejml.
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Napoléon (2002) (serial)
Michal Novotný
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial)
Sedm schodů k moci (2023) (serial)
Čapkovy kapsy (2011) (serial)
Vilma Cibulková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (serial)
Dabing Street (2018) (serial)
Ladislav Hampl
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Kancelář Blaník (2014) (serial)
Ochránce (2021) (serial)
Podezření (2022) (serial)
Jiří Hána
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Kosmo (2016) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Život a doba soudce A. K. (2014) (serial)
Václav Kopta
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Okresní přebor (2010) (serial)
Nieświadomi (2019) (serial)
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Rostislav Novák ml.
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Ochránce (2021) (serial)
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Betka Stanková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Sedm schodů k moci (2023) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Ivana Korolová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Anča a Pepík (2017) (serial)
Četníci z Luhačovic (2017) (serial)
Ať žijí rytíři! (2010) (serial)
Anastasia Chocholatá
Czechy
Najlepsze seriale:
Pustkowie (2016) (serial)
Zkáza Dejvického divadla (2019) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Irena Máchová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Oběti (1999) (serial)
Soukromé pasti (2008) (serial)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serial)
Tereza Vodochodská
Najlepsze seriale:
Ohnivý kuře (2016) (serial)
Krejzovi (2018) (serial)
Slunečná (2020) (serial)
Bořek Joura
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Nevinné lži (2013) (serial)
Marie Terezie (2017) (serial)
Božena (2021) (serial)
Barbora Jánová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
sKORO NA mizině (2020) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Ztracená brána (2012) (serial)