Ohnivý kuře - Série 4 (2017) (seria)
Reżyseria:
Vojtěch MoravecScenariusz:
Jan DvořákZdjęcia:
David HahnMuzyka:
Tadeáš VěrčákObsada:
Jakub Prachař, Jan Dolanský, Kristýna Leichtová, Lucie Polišenská, Iva Janžurová, Norbert Lichý, Michal Suchánek, Linda Rybová, Saša Rašilov nejml., Betka Stanková, Libuše Švormová (więcej)Obsada
Jakub Prachař
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
sKORO NA mizině (2020) (serial)
Vyšehrad (2016) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Jan Dolanský
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Kukačky (2021) (serial)
Furia (2016) (serial)
Autobazar Monte Karlo (2015) (serial)
Kristýna Leichtová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Tři tygři (2019) (serial)
Sex O'Clock (2023) (serial)
Soukromé pasti (2008) (serial)
Lucie Polišenská
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
České století (2013) (serial)
Autobazar Monte Karlo (2015) (serial)
Nevinné lži (2013) (serial)
Iva Janžurová
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze seriale:
Zahrada (1974) (serial)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Arabela (1980) (serial)
Norbert Lichý
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lajna (2017) (serial)
Kosmo (2016) (serial) - narrator
Czerwona linia (2018) (serial)
Michal Suchánek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Bylo nás pět (1994) (serial)
sKORO NA mizině (2020) (serial)
Lajna (2017) (serial)
Linda Rybová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Božena (2021) (serial)
Maigret (1991) (serial)
Národní házená (2022) (serial)
Saša Rašilov nejml.
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Napoléon (2002) (serial)
Betka Stanková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Sedm schodů k moci (2023) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Libuše Švormová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Byl jednou jeden dům (1974) (serial)
Kukačky (2021) (serial)
Ladislav Hampl
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Kancelář Blaník (2014) (serial)
Ochránce (2021) (serial)
Podezření (2022) (serial)
Barbora Jánová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
sKORO NA mizině (2020) (serial)
Ztracená brána (2012) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Ludmila Zábršová-Molínová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Bylo nás pět (1994) (serial)
Návštěvníci (1983) (serial)
Pan Tau (1971) (serial)
Karolína Lipowská
Najlepsze seriale:
Pět let (2022) (serial)
Pan profesor (2021) (serial)
Specialisté (2017) (serial)
Lenka Krobotová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (serial)
Čtvrtá hvězda (2014) (serial)
Kosmo (2016) (serial)
Eva Decastelo
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Children of Dune (2003) (serial)
Oběti (1999) (serial)
Stylista (2018) (serial)
Irena Máchová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Oběti (1999) (serial)
Soukromé pasti (2008) (serial)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serial)
Alena Mihulová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Okresní přebor (2010) (serial)
Tři králové (1998) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Radim Novák
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Labirynt (2015) (serial)