Ohnivý kuře - Série 3 (2017) (seria)
Reżyseria:
Martin KoppZdjęcia:
Peter BeňaMuzyka:
Tadeáš VěrčákObsada:
Jakub Prachař, Jan Dolanský, Kristýna Leichtová, Lucie Polišenská, Iva Janžurová, Michal Novotný, Michal Suchánek, Linda Rybová, Kristýna Frejová, Richard Genzer, Eva Leimbergerová (więcej)Obsada
Jakub Prachař
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
sKORO NA mizině (2020) (serial)
Vyšehrad (2016) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Jan Dolanský
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Kukačky (2021) (serial)
Furia (2016) (serial)
Autobazar Monte Karlo (2015) (serial)
Kristýna Leichtová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Tři tygři (2019) (serial)
Sex O'Clock (2023) (serial)
Soukromé pasti (2008) (serial)
Lucie Polišenská
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
České století (2013) (serial)
Autobazar Monte Karlo (2015) (serial)
Nevinné lži (2013) (serial)
Iva Janžurová
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze seriale:
Zahrada (1974) (serial)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Arabela (1980) (serial)
Michal Novotný
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial)
Sedm schodů k moci (2023) (serial)
Čapkovy kapsy (2011) (serial)
Michal Suchánek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Bylo nás pět (1994) (serial)
sKORO NA mizině (2020) (serial)
Lajna (2017) (serial)
Linda Rybová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Božena (2021) (serial)
Maigret (1991) (serial)
Národní házená (2022) (serial)
Kristýna Frejová
Czechosłowacja
Richard Genzer
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobré ráno, Brno! (2023) (serial)
Polda (2016) (serial)
Pouť (2018) (serial)
Eva Leimbergerová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Układ (2015) (serial)
Krev zmizelého (2006) (serial)
Dáma a Král (2017) (serial)
Braňo Holiček
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Život a doba soudce A. K. (2014) (serial)
Oběti (1999) (serial)
Norbert Lichý
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lajna (2017) (serial)
Kosmo (2016) (serial) - narrator
Czerwona linia (2018) (serial)
Viet Anh Doan
Najlepsze seriale:
Dabing Street (2018) (serial)
Dvojka na zabití (2021) (serial)
Špunti na cestě (2022) (serial)
Vojtěch Hájek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ohnivý kuře (2016) (serial)
Gympl s (r)učením omezeným (2012) (serial)
Modrý kód (2017) (serial)
Thao Řípová
Czechy
Najlepsze seriale:
Národní házená (2022) (serial)
Vytoč mého agenta (2024) (serial)
Ohnivý kuře (2016) (serial)
Ondřej Lechnýř
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Einstein - Případy nesnesitelného génia (2020) (serial)
Dvojka na zabití (2021) (serial)
Filip Richtermoc
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Božena (2021) (serial)
Dáma a Král (2017) (serial)
Profesor T. (2018) (serial)
Kamila Sedlárová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Polda (2016) (serial)
Půlnoční zpověď (2023) (serial)
Zdeněk Vencl
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Černí andělé (2001) (serial)