Odcinki(34)
-
Kočka nebo miminko (S02E01)
-
Konec sněhové královny (S02E02)
-
Nabídka, která se neodmítá (S02E03)
-
Prázdninová nálada (S02E04)
-
Divadelní představení (S02E05)
-
Rodinné hodnoty (S02E06)
-
Únos (S02E07)
-
Velká intrika (S02E08)
-
Exit, Exil, Exodus (S02E09)
-
Je čas skončit (S02E10)
-
Unavené štěstí (S02E11)
-
Všechno je jinak (S02E12)
-
Omyl, otec spokojenosti (S02E13)
-
Lež má krátké nohy (S02E14)
-
Kohoutí zápasy (S02E15)
-
Hříchy minulosti (S02E16)
-
Nové perspektivy (S02E17)
-
Pokusy a omyly (S02E18)
-
Sex, láska a krutosti (S02E19)
-
Nečekaná přiznání (S02E20)
-
Nové auto (S02E21)
-
Televizní láska (S02E22)
-
První společná noc (S02E23)
-
Nová síla (S02E24)
-
Rozchod (S02E25)
-
Malá vítězství (S02E26)
-
Slepé střevo (S02E27)
-
Mike v ohrožení (S02E28)
-
Pády a pády (S02E29)
-
Mikův blbej den (S02E30)
Obsada
Jakub Prachař
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
sKORO NA mizině (2020) (serial)
Vyšehrad (2016) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Jan Dolanský
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Kukačky (2021) (serial)
Furia (2016) (serial)
Autobazar Monte Karlo (2015) (serial)
Kristýna Leichtová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Tři tygři (2019) (serial)
Sex O'Clock (2023) (serial)
Soukromé pasti (2008) (serial)
Simona Babčáková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ochránce (2021) (serial)
Čtvrtá hvězda (2014) (serial)
Zkáza Dejvického divadla (2019) (serial)
David Gránský
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Vyprávěj (2009) (serial)
Ohnivý kuře (2016) (serial)
Sestřičky Modrý kód (2020) (serial)
Josef Polášek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Večery Analogonu (2002) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Komediograf (2003) (serial)
Petr Štěpánek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Záhada hlavolamu (1969) (serial)
Lucie Polišenská
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
České století (2013) (serial)
Autobazar Monte Karlo (2015) (serial)
Nevinné lži (2013) (serial)
Michal Suchánek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Bylo nás pět (1994) (serial)
sKORO NA mizině (2020) (serial)
Lajna (2017) (serial)
Pavel Batěk
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial)
Podezření (2022) (serial)
Informator (2020) (serial)
Lenka Krobotová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (serial)
Čtvrtá hvězda (2014) (serial)
Kosmo (2016) (serial)
Linda Rybová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Božena (2021) (serial)
Maigret (1991) (serial)
Národní házená (2022) (serial)
Filip Richtermoc
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Božena (2021) (serial)
Dáma a Král (2017) (serial)
Profesor T. (2018) (serial)
Zdeněk Vencl
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Černí andělé (2001) (serial)
Kamila Sedlárová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Polda (2016) (serial)
Půlnoční zpověď (2023) (serial)
Viet Anh Doan
Najlepsze seriale:
Dabing Street (2018) (serial)
Dvojka na zabití (2021) (serial)
Špunti na cestě (2022) (serial)
Eva Decastelo
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Children of Dune (2003) (serial)
Oběti (1999) (serial)
Stylista (2018) (serial)
Barbora Seidlová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Chlap (2022) (serial)
Nevinné lži (2013) (serial)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serial)
Zdeněk Dušek
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Tisícročná včela (1983) (serial)
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Irena Máchová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Oběti (1999) (serial)
Soukromé pasti (2008) (serial)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serial)