Ohnivý kuře - Série 2 (2016) (seria)
Reżyseria:
Libor KodadScenariusz:
Jan DvořákZdjęcia:
Jakub ŠevčíkMuzyka:
Tadeáš VěrčákObsada:
Jakub Prachař, Kristýna Leichtová, Petr Štěpánek, Josef Polášek, Simona Babčáková, Jan Zadražil, Michal Suchánek, Lenka Krobotová, Linda Rybová, David Gránský, Lucie Polišenská, Josef Carda (więcej)Obsada
Jakub Prachař
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
sKORO NA mizině (2020) (serial)
Vyšehrad (2016) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Kristýna Leichtová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Tři tygři (2019) (serial)
Sex O'Clock (2023) (serial)
Soukromé pasti (2008) (serial)
Petr Štěpánek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Záhada hlavolamu (1969) (serial)
Josef Polášek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Večery Analogonu (2002) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Komediograf (2003) (serial)
Simona Babčáková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ochránce (2021) (serial)
Čtvrtá hvězda (2014) (serial)
Zkáza Dejvického divadla (2019) (serial)
Jan Zadražil
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
#martyisdead (2019) (serial)
Nevinné lži (2013) (serial)
Zdivočelá země (1997) (serial)
Michal Suchánek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Bylo nás pět (1994) (serial)
sKORO NA mizině (2020) (serial)
Lajna (2017) (serial)
Lenka Krobotová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (serial)
Čtvrtá hvězda (2014) (serial)
Kosmo (2016) (serial)
Linda Rybová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Božena (2021) (serial)
Maigret (1991) (serial)
Národní házená (2022) (serial)
David Gránský
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Vyprávěj (2009) (serial)
Ohnivý kuře (2016) (serial)
Sestřičky Modrý kód (2020) (serial)
Lucie Polišenská
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
České století (2013) (serial)
Autobazar Monte Karlo (2015) (serial)
Nevinné lži (2013) (serial)
Josef Carda
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ochránce (2021) (serial)
Tři králové (1998) (serial)
Sex O'Clock (2023) (serial)
Viet Anh Doan
Najlepsze seriale:
Dabing Street (2018) (serial)
Dvojka na zabití (2021) (serial)
Špunti na cestě (2022) (serial)
Zdeněk Dušek
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Tisícročná včela (1983) (serial)
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Karolína Lipowská
Najlepsze seriale:
Pět let (2022) (serial)
Pan profesor (2021) (serial)
Specialisté (2017) (serial)
Jaromír Nosek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
České století (2013) (serial)
Vyšehrad (2016) (serial)
Filip Richtermoc
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Božena (2021) (serial)
Dáma a Král (2017) (serial)
Profesor T. (2018) (serial)
Kamila Sedlárová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Polda (2016) (serial)
Půlnoční zpověď (2023) (serial)
Miroslav Šimůnek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Przekraczając granice (2013) (serial)
Missing (2012) (serial)
Přešlapy (2009) (serial)
Richard Tesařík
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Aż po uszy (2014) (serial)
Ohnivý kuře (2016) (serial)
Krejzovi (2018) (serial)