Reżyseria:
Rainer Werner FassbinderScenariusz:
Rainer Werner FassbinderZdjęcia:
Rainer Werner FassbinderMuzyka:
Peer RabenObsada:
Harry Baer, Günther Kaufmann, Hanna Schygulla, Udo Kier, Volker Spengler, Hark Bohm, Claus Holm, Bulle Ogier, Eddie Constantine, Margit Carstensen (więcej)VOD (1)
Obsada
Harry Baer
Niemcy
Najlepsze filmy:
Berlin Alexanderplatz: Dzieje Franciszka Biberkopfa (1980) (serial)
Dlaczego pan R. oszalał? (1970)
Wildwechsel (1973) (film telewizyjny)
Günther Kaufmann
Niemcy
Najlepsze filmy:
Berlin Alexanderplatz: Dzieje Franciszka Biberkopfa (1980) (serial)
Dlaczego pan R. oszalał? (1970)
Małżeństwo Marii Braun (1979)
Hanna Schygulla
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Harmonie Werckmeistera (2000)
Berlin Alexanderplatz: Dzieje Franciszka Biberkopfa (1980) (serial)
Jagdszenen aus Niederbayern (1969)
Udo Kier
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Królestwo (1994) (serial)
Nárcisz és Psyché (1980)
Przełamując fale (1996)
Volker Spengler
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Berlin Alexanderplatz: Dzieje Franciszka Biberkopfa (1980) (serial)
Bolwieser (1977) (film telewizyjny)
Małżeństwo Marii Braun (1979)
Hark Bohm
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Pukając do nieba bram (1997)
Berlin Alexanderplatz: Dzieje Franciszka Biberkopfa (1980) (serial)
Underground (1995)
Claus Holm
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Berlin Alexanderplatz: Dzieje Franciszka Biberkopfa (1980) (serial)
Nocą, kiedy przychodzi diabeł (1957)
Małżeństwo Marii Braun (1979)
Bulle Ogier
Francja
Najlepsze filmy:
N'oublie pas que tu vas mourir (1995)
Dyskretny urok burżuazji (1972)
Le Navire Night (1979)
Eddie Constantine
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Europa (1991)
Cleo od 5 do 7 (1962)
Welt am Draht (1973) (film telewizyjny)
Margit Carstensen
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Berlin Alexanderplatz: Dzieje Franciszka Biberkopfa (1980) (serial)
Martha (1974) (film telewizyjny)
Satansbraten (1976)
Raúl Gimenez
Argentyna
Najlepsze filmy:
Berlin Alexanderplatz: Dzieje Franciszka Biberkopfa (1980) (serial)
Lola (1981)
Lili Marleen (1981)
Vitus Zeplichal
Austria
Najlepsze filmy:
Berlin Alexanderplatz: Dzieje Franciszka Biberkopfa (1980) (serial)
Satansbraten (1976)
Ich will doch nur, daß ihr mich liebt (1976) (film telewizyjny)
Lilo Pempeit
Najlepsze filmy:
Berlin Alexanderplatz: Dzieje Franciszka Biberkopfa (1980) (serial)
Angst essen Seele auf (1974)
Bolwieser (1977) (film telewizyjny)
Peer Raben
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Berlin Alexanderplatz: Dzieje Franciszka Biberkopfa (1980) (serial)
Dlaczego pan R. oszalał? (1970)
Ich will doch nur, daß ihr mich liebt (1976) (film telewizyjny)
Rudi Dutschke
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Die dritte Generation (1979)
Y Sa Lo
Austria
Najlepsze filmy:
Berlin Alexanderplatz: Dzieje Franciszka Biberkopfa (1980) (serial)
Satansbraten (1976)
Lola (1981)
Hans Georg Panczak
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Młyn Habermanna (2010)
Die dritte Generation (1979)
Das Zauberbuch (1996)
Juliane Lorenz
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Berlin Alexanderplatz: Dzieje Franciszka Biberkopfa (1980) (serial)
Bolwieser (1977) (film telewizyjny)
In einem Jahr mit 13 Monden (1978)
Jürgen Draeger
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Berlin Alexanderplatz: Dzieje Franciszka Biberkopfa (1980) (serial)
Scotland Yard jagt Dr. Mabuse (1963)
Lili Marleen (1981)