Zdjęcia:
Craig WrightMuzyka:
Benjamin PinkertonObsada:
Marc Bendavid, Melissa O'Neil, Anthony Lemke, Alex Mallari Jr., Jodelle Ferland, Roger Cross, Zoie Palmer, Chloe Rose, Rob Stewart, Amanda Brugel (więcej)Odcinki(13)
-
Episode 1 (S01E01)
-
Episode 2 (S01E02)
-
Episode 3 (S01E03)
-
Episode 4 (S01E04)
-
Episode 5 (S01E05)
-
Episode 6 (S01E06)
-
Episode 7 (S01E07)
-
Episode 8 (S01E08)
-
Episode 9 (S01E09)
-
Episode 10 (S01E10)
-
Episode 11 (S01E11)
-
Episode 12 (S01E12)
-
Episode 13 (S01E13)
Obsada
Marc Bendavid
Kanada
Najlepsze seriale:
Reacher (2022) (serial)
Flashpoint (2008) (serial)
Detektyw Murdoch (2008) (serial)
Melissa O'Neil
Kanada
Najlepsze seriale:
Rekrut (2018) (serial)
iZombie (2015) (serial)
3 dni Kondora (2018) (serial)
Anthony Lemke
Kanada
Najlepsze seriale:
Blue Mountain State (2010) (serial)
Flashpoint (2008) (serial)
Blindspot: Mapa zbrodni (2015) (serial)
Alex Mallari Jr.
Filipiny
Najlepsze seriale:
Pracujące mamy (2017) (serial)
Ginny & Georgia (2021) (serial)
The L.A. Complex (2012) (serial)
Jodelle Ferland
Kanada
Najlepsze seriale:
Nie z tego świata (2005) (serial) - aktor, m.a.
Trup jak ja (2003) (serial)
Gwiezdne Wrota: Atlantyda (2004) (serial)
Roger Cross
Jamajka
Najlepsze seriale:
Holistyczna agencja detekywistyczna Dirka Gently'ego (2016) (serial)
Strange Luck (1995) (serial)
Z Archiwum X (1993) (serial)
Zoie Palmer
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Flashpoint (2008) (serial)
Odyssey 5 (2002) (serial)
Detektyw Murdoch (2008) (serial)
Chloe Rose
Kanada
Najlepsze seriale:
Dark Matter (2015) (serial)
Zagubiona tożsamość (2010) (serial)
Nowe gliny (2010) (serial)
Rob Stewart
Kanada
Najlepsze seriale:
W garniturach (2011) (serial)
High Incident (1996) (serial)
Burmistrz Kingstown (2021) (serial)
Amanda Brugel
Kanada
Najlepsze seriale:
Opowieść podręcznej (2017) (serial)
Orphan Black (2013) (serial)
Pracujące mamy (2017) (serial)
Torri Higginson
Kanada
Najlepsze seriale:
Gwiezdne Wrota: Atlantyda (2004) (serial) - aktor, m.a.
Po tamtej stronie (1995) (serial)
Gwiezdne wrota (1997) (serial)
Gage Munroe
Kanada
Najlepsze seriale:
The Expanse (2015) (serial)
ReGenesis (2004) (serial)
Detektyw Murdoch (2008) (serial)
David Hewlett
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
W garniturach (2011) (serial)
Traders (1996) (serial)
Gwiezdne Wrota: Atlantyda (2004) (serial)
Hiro Kanagawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Shōgun (2024) (serial)
Dochodzenie (2011) (serial)
The Good Doctor (2017) (serial)
Mung-Ling Tsui
Chiny
Najlepsze seriale:
Playmakers (2003) (serial)
Traders (1996) (serial)
Queer as Folk (2000) (serial)
Russell Yuen
Kanada
Najlepsze seriale:
Wojownik (2019) (serial)
The Expanse (2015) (serial)
Star Trek: Nieznane nowe światy (2022) (serial)
Ennis Esmer
Turcja
Najlepsze seriale:
Queer as Folk (2000) (serial)
Schitt's Creek (2015) (serial)
Red Oaks (2014) (serial)
Conrad Pla
Hiszpania
Najlepsze seriale:
W garniturach (2011) (serial)
The Expanse (2015) (serial)
Hell on Wheels: Witaj w piekle (2011) (serial)
Jon Cor
Kanada
Najlepsze seriale:
W garniturach (2011) (serial)
Nie z tego świata (2005) (serial)
Totalna porażka (2007) (serial)
Jessica Sipos
Najlepsze seriale:
UnREAL (2015) (serial)
Ascension (2014) (serial)
Dark Matter (2015) (serial)