Odcinki(42)
-
Lebenslügen (S01E31)
-
Alte Bande (S01E32)
-
Reine Kopfsache (S01E33)
-
Prinzipien (S01E34)
-
Lebenslinien (S01E35)
-
Kreuzwege (S01E36)
-
Hänsel und Gretel (S01E37)
-
Geheimnisse (S01E38)
-
Zivilcourage (S01E39)
-
Lernen und Loslassen (S01E40)
-
Heimkehrer (S01E41)
-
Wunder (S01E42)
Obsada
Mark Filatov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Beat (2018) (serial)
Verbotene Liebe (1995) (serial) - aktor, m.a.
Tatort (1970) (serial)
Suzan Anbeh
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Einstein (2015) (serial)
Der Kriminalist (2006) (serial)
Allein gegen die Zeit (2010) (serial)
Christian Goebel
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Einstein (2015) (serial)
Der Kriminalist (2006) (serial)
Fabrik der Offiziere (1989) (serial)
Arne Stephan
Niemcy
Najlepsze seriale:
Verbotene Liebe (1995) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Tierärztin Dr. Mertens (2006) (serial)
Oliver Breite
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Babylon Berlin (2017) (serial)
Gladbeck (2018) (serial)
Die Wölfe (2009) (serial)
Yasmina Djaballah
Algieria
Najlepsze seriale:
Das Geheimnis des Totenwaldes (2020) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Anna-Lena Schwing
Niemcy
Najlepsze seriale:
Sløborn (2020) (serial)
Morden im Norden (2012) (serial)
Familie Dr. Kleist (2004) (serial)
Maike Bollow
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Die Cleveren (1998) (serial)
Die Bergretter (2009) (serial)
Ben Braun
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Ein starkes Team (1994) (serial)
Morden im Norden (2012) (serial)
Leonie Brill
Niemcy
Najlepsze seriale:
Watzmann ermittelt (2019) (serial)
Doktor z alpejskiej wioski (2008) (serial)
Um Himmels Willen (2002) (serial)
Денис Бургазлиев
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Babylon Berlin (2017) (serial)
Lepsi niż my (2018) (serial)
Deutschland 86 (2018) (serial)
André Kaczmarczyk
Niemcy
Najlepsze seriale:
Wataha (2014) (serial)
37 dni - droga do I wojny światowej (2014) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Dieter Bellmann
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Der Wunschpunsch (2000) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
SOKO Leipzig (2001) (serial)
Clara Gerst
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Verbotene Liebe (1995) (serial)
Der Bulle von Tölz (1996) (serial)
SOKO Leipzig (2001) (serial)
Nico Rogner
Niemcy
Najlepsze seriale:
Endeavour (2012) (serial)
The Halcyon (2017) (serial)
Nadmorskie opowieści (2023) (serial)
Lena Dörrie
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Dark (2017) (serial)
Pokonani (2020) (serial)
Der Kriminalist (2006) (serial)
Thomas Rühmann
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Schloss Einstein (1998) (serial)
Clelia Sarto
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Maxton Hall - Dwa światy (2024) (serial) - aktor, m.a.
Der Zürich-Krimi (2016) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Birthe Wolter
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Der Zürich-Krimi (2016) (serial)
Tatort (1970) (serial)