Reżyseria:
Jiří StrachScenariusz:
Petr HudskýZdjęcia:
Martin ŠecMuzyka:
Ondřej Gregor BrzobohatýObsada:
Jiří Langmajer, Jan Hájek, Tatiana Dyková, Miroslav Donutil, Zuzana Kajnarová, Michal Dalecký, Jiří Dvořák, Martin Donutil, Gabriela Štefanová (więcej)Odcinki(7)
Obsada
Martin Siničák
Czechosłowacja
Viktor Skála
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Kosmix (2020) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Oldřich Vlach
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze seriale:
Pustkowie (2016) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Jiří Pecha
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze seriale:
Bylo nás pět (1994) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Marie Málková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Labirynt (2015) (serial)
Soukromé pasti (2008) (serial)
Comeback (2008) (serial)
Eva Ventrubová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Labirynt (2015) (serial)
Četníci z Luhačovic (2017) (serial)
Einstein - Případy nesnesitelného génia (2020) (serial)
Dominik Teleky
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ochránce (2021) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Dobré ráno, Brno! (2023) (serial)
Magdalena Tkačíková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Labirynt (2015) (serial)
Stíny v mlze (2022) (serial)
Policie Modrava (2011) (serial)
Brian Caspe
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
A Small Light (2023) (serial)
Doktor Who (2005) (serial)
1864 (2014) (serial)
Alena Mihulová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Okresní přebor (2010) (serial)
Tři králové (1998) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Filip Antonio
Czechy
Najlepsze seriale:
Labirynt (2015) (serial)
Sex O'Clock (2023) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Ondřej Biravský
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Układ (2015) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Četníci z Luhačovic (2017) (serial)
Ján Jackuliak
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Hniezdo (2020) (serial)
Furia (2016) (serial)
Matyáš Svoboda
Czechy
Najlepsze seriale:
Pustkowie (2016) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Nevinné lži (2013) (serial)
Igor Ondříček
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Układ (2015) (serial)
Ondřej Kokorský
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Labirynt (2015) (serial)
Dobré ráno, Brno! (2023) (serial)
Život a doba soudce A. K. (2014) (serial)
Vladimír Krátký
Czechosłowacja
Dana Novák Pešková
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Hvězdičky (2018) (serial)
Jaroslav Matějka
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Labirynt (2015) (serial)
Cyril a Metoděj - Apoštolové Slovanů (2013) (serial)
Polda (2016) (serial)