Zdjęcia:
Masaharu OkazakiMuzyka:
岩崎琢Obsada:
Mao Ichimichi, Jūrōta Kosugi, Mamoru Miyano, Shūichi Ikeda, Unshō Ishizuka, Megumi Hayashibara, Mika Doi, Takehito Koyasu, Isshin Chiba, Eri Kitamura (więcej)Odcinki(24)
-
Jomigaeru Kaitó Kid (E01)
-
Blue birthday (E02)
-
Hustler vs. magician (E03)
-
Meitantei wa hakudžicu no moto ni (E04)
-
Híro no júwaku (E05)
-
Black star (E06)
-
Kuroba Kaito no isogaší kjúdžicu (E07)
-
Otona no omadžinai (E08)
-
Phantom Lady: Tódžó (E09)
-
Phantom Lady to Rjoma no otakara (E10)
-
Kid, Konan no Rjóma otakara irjúdžon (E11)
-
Seija - futari no Kaitó Kid (E12)
-
Kare kara te o híte (E13)
-
Crystal Mother (E14)
-
Ódžo to dorobó no sokkjógeki (E15)
-
Kid vs. Konan: Kiseki no kúčú hokó (E16)
-
Green dream (E17)
-
Golden eye (Zenpen): Chat Noir no čósen (E18)
-
Golden eye (Kóhen): Keččaku Kid vs. Chat Noir (E19)
-
Dark knight (E20)
-
Kid vs. Konan: Gekka no šunkan idó (E21)
-
Red tear (E22)
-
Midnight Crow (Zenpen): Sono na wa Kaitó Korubó! (E23)
-
Midnight Crow (Kóhen): Gekitocu! Širo ka kuro ka!? (E24)
Obsada
Masaru Ikeda
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Usagi Drop (2011) (serial)
Michio Hazama
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Monster (2004) (serial)
Eriko Matsui
Japonia
Najlepsze seriale:
Gintama (2006) (serial)
Mob Psycho 100 (2016) (serial)
Akame ga kill! (2014) (serial)
Rei Igarashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Last Exile (2003) (serial)
Serial Experiments: Lain (1998) (serial)
Inujaša (2000) (serial)
Mitsuo Senda
Japonia
Najlepsze seriale:
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Jú jú hakušo (1992) (serial)
Major (2004) (serial)
Takehiro Hasu
Japonia
Najlepsze seriale:
Chainsaw Man (2022) (serial)
Dungeon meši (2024) (serial)
Širokuma Café (2012) (serial)
Shino Shimoji
Japonia
Najlepsze seriale:
Fumecu no anata e (2021) (serial)
Širobako (2014) (serial)
Nagi no asu kara (2013) (serial)
Akari Kitō
Japonia
Najlepsze seriale:
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Dungeon meši (2024) (serial)
Boku dake ga inai mači (2016) (serial)
Ayumi Tsunematsu
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Bakuman. (2010) (serial)
Rikiya Koyama
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Chie Nakamura
Japonia
Najlepsze seriale:
Dororo (2019) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Psycho-Pass (2012) (serial)
Minami Takayama
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Sumi Shimamoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial) - narrator
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Rina Satō
Japonia
Najlepsze seriale:
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Mušiši (2005) (serial)
Širokuma Café (2012) (serial)
Ayana Taketatsu
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Berserk: Ógon džidai-hen - Memorial Edition (2022) (serial)
Gotóbun no hanajome (2019) (serial)
Ayahi Takagaki
Japonia
Kenji Hamada
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
津嘉山正種
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Fate/Zero (2011) (serial)
Takaaki Torashima
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Vinland Saga (2019) (serial)
Made in Abyss (2017) (serial)
Shunsuke Sakuya
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)