Cross Ange: Tenši to rjú no rondo
Reżyseria:
Yoshiharu AshinoScenariusz:
Tatsuto HiguchiZdjęcia:
Tsunetaka EmaMuzyka:
Akiko ShikataObsada:
Nana Mizuki, Yui Ogura, Yukana, Ami Koshimizu, Yukari Tamura, Sakiko Tamagawa, Takako Honda, Kōsuke Toriumi, Kōichi Yamadera, Megumi Toyoguchi, Mai Fuchigami, Sumire Uesaka, Kaori Ishihara (więcej)Obsada
Nana Mizuki
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Dororo (2019) (serial)
Yui Ogura
Japonia
Najlepsze seriale:
Kaičó wa Maid-sama! (2010) (serial)
Sakurasó no pet na kanodžo (2012) (serial)
Kono subaraší sekai ni šukufuku o! (2016) (serial)
Yukana
Japonia
Najlepsze seriale:
Mononoke (2007) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Ami Koshimizu
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Yukari Tamura
Japonia
Najlepsze seriale:
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Steins;Gate (2011) (serial)
Kanon (2006) (serial)
Sakiko Tamagawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Takako Honda
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hikaru no go (2001) (serial)
GTO (1999) (serial)
Kōsuke Toriumi
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Kōichi Yamadera
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Megumi Toyoguchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Mai Fuchigami
Japonia
Najlepsze seriale:
Juru Camp (2018) (serial)
Tokyo Revengers (2021) (serial)
Ansacu kjóšicu (2015) (serial)
Sumire Uesaka
Japonia
Najlepsze seriale:
Overlord (2015) (serial)
Araburu kisecu no otome-domo jo. (2019) (serial)
Gekkan šódžo Nozaki-kun (2014) (serial)
Kaori Ishihara
Najlepsze seriale:
Made in Abyss (2017) (serial)
Nagi no asu kara (2013) (serial)
Sword Art Online (2012) (serial)
Eri Kitamura
Japonia
Najlepsze seriale:
Made in Abyss (2017) (serial)
Mahó šódžo Madoka Magika (2011) (serial)
Boku no Hero Academia (2016) (serial)
Megumi Hayashibara
Japonia
Najlepsze seriale:
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Šówa genroku rakugo šindžú (2016) (serial)
Nao Tōyama
Japonia
Najlepsze seriale:
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Vinland Saga (2019) (serial)
Seišun buta jaró wa Bunny Girl-senpai no jume o minai (2018) (serial)
Hōko Kuwashima
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Michiko Neya
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D (1998) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Ayumi Tsuji
Japonia
Najlepsze seriale:
Fate/stay night: Unlimited Blade Works (2014) (serial)
NHK ni jókoso! (2006) (serial)
Slayers (1995) (serial)
Nanako Mori
Japonia
Najlepsze seriale:
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
Sono Bisque Doll wa koi o suru (2022) (serial)
Kidó senši Gundam: Tekkecu no orphans (2015) (serial)