Stany Zjednoczone,
(2017–2018), 15 h 48 min
(Liczba minut: 43–44 min)
Twórcy:
Barbara HallZdjęcia:
Learan KahanovObsada:
Téa Leoni, Tim Daly, Keith Carradine, Patina Miller, Geoffrey Arend, Erich Bergen, Sebastian Arcelus, Kathrine Herzer, Željko Ivanek, Bebe Neuwirth (więcej)VOD (1)
Odcinki(22)
-
Cykl wiadomości (S04E01)
-
Tak między nami (S04E02)
-
Priorytety (S04E03)
-
Zawieszenie (S04E04)
-
Persona Non Grata (S04E05)
-
Luka (S04E06)
-
Na północ, do przyszłości (S04E07)
-
Czwarta władza (S04E08)
-
Pole minowe (S04E09)
-
Kobiety zmieniają świat (S04E10)
-
Mitya (S04E11)
-
Wściekłość i wrzask (S04E12)
-
Czytanie znaków (S04E13)
-
Schronienie (S04E14)
-
Bez imienia (S04E15)
-
Moja walentynka (S04E16)
-
Faza druga (S04E17)
-
Gra w przyjaźń (S04E18)
-
Cienki lód (S04E19)
-
Rzeczy, które mówimy (S04E20)
-
Protokół (S04E21)
-
Nocna zmiana (S04E22)
Obsada
Firdous Bamji
Indie
Najlepsze seriale:
Jack Ryan (2018) (serial)
Stacja Berlin (2016) (serial)
Prawo i Porządek: Sekcja Specjalna (1999) (serial)
Cindy Katz
Najlepsze seriale:
Przyjaciele (1994) (serial)
Chappelle's Show (2003) (serial)
The Affair (2014) (serial)
Jonathan Kells Phillips
Najlepsze seriale:
Masters of Sex (2013) (serial)
Zawód: Amerykanin (2013) (serial)
Czysta krew (2008) (serial)
Mandy Gonzalez
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Białe kołnierzyki (2009) (serial)
Only Murders in the Building (2021) (serial)
Żona idealna (2009) (serial)
Marcus Naylor
Najlepsze seriale:
Zakazane imperium (2010) (serial)
For Life (2020) (serial)
Prawo i Porządek: Sekcja Specjalna (1999) (serial)
Holly Chou
Najlepsze seriale:
Niebieskooki samuraj (2023) (serial)
X-Men '97 (2024) (serial)
Czarna lista (2013) (serial)
Vanessa Kai
Najlepsze seriale:
Orange Is the New Black (2013) (serial)
Gotham (2014) (serial)
Pozostawieni (2014) (serial)
Rachel Pickup
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Garrow's Law (2009) (serial)
Pozłacany wiek (2022) (serial)
Grantchester (2014) (serial)
Shahar Isaac
Najlepsze seriale:
The Chosen - Wybrani (2017) (serial)
Sprawa idealna (2017) (serial)
Wybrani (2011) (serial)
Jamie Jackson
Australia
Najlepsze seriale:
Na cały głos (2019) (serial)
Wybrani (2011) (serial)
Blindspot: Mapa zbrodni (2015) (serial)
Rob Yang
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
W garniturach (2011) (serial)
Sukcesja (2018) (serial)
Grzesznik (2017) (serial)
Yuval David
Najlepsze seriale:
The Corner (2000) (serial)
Spisek przeciwko Ameryce (2020) (serial)
Madam Secretary (2014) (serial)
Amelia Workman
Najlepsze seriale:
Sukcesja (2018) (serial)
Red Oaks (2014) (serial)
Blindspot: Mapa zbrodni (2015) (serial)
Tom White
Najlepsze seriale:
Mr. Robot (2015) (serial)
Czarna lista (2013) (serial)
Żona idealna (2009) (serial)
Francis Jue
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Szpital New Amsterdam (2018) (serial)
Żona idealna (2009) (serial)
Prawo i Porządek: Sekcja Specjalna (1999) (serial)
Michael McGrath
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Madam Secretary (2014) (serial)
Nikki Massoud
Najlepsze seriale:
Homeland (2011) (serial)
Sukcesja (2018) (serial)
Mozart w miejskiej dżungli (2014) (serial)
Carey Van Driest
Najlepsze seriale:
House of Cards (2013) (serial)
Homeland (2011) (serial)
Szpital New Amsterdam (2018) (serial)