Reżyseria:
Yuriy OzerovZdjęcia:
Igor SlabnevichObsada:
Nikolay Olyanin, Larissa Ivanovna Golubkina, Борис Зайденберг, Sergey Nikonenko, Vsevolod Sanaev, Vladimir Samoylov, Yuri Kamornyj, Valeriy Nosik (więcej)Obsada
Bukhuti Zakariadze
Najlepsze filmy:
Osvobožděnije 2: Proryv (1970)
Osvobožděnije 1: Ognennaja duga (1970)
Velikij polkovoděc Georgij Žukov (1995)
Stanisław Jaśkiewicz
Imperium Rosyjskie
Najlepsze filmy:
Yury Durov
Imperium Rosyjskie
Najlepsze filmy:
Fritz Diez
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Małgorzata, córka Łazarza (1967)
Sjemnadcať mgnovenij vesny (1973) (serial)
Osvobožděnije 2: Proryv (1970)
Ivo Garrani
Włochy
Najlepsze filmy:
Waterloo (1970)
Generał della Rovere (1959)
Osvobožděnije 2: Proryv (1970)
Gerd Michael Henneberg
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Osvobožděnije 2: Proryv (1970)
Osvobožděnije 1: Ognennaja duga (1970)
Osvobožděnije 4: Bitva za Berlin (1971)
Siegfried Weiss
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Osvobožděnije 2: Proryv (1970)
Osvobožděnije 1: Ognennaja duga (1970)
Berlin - Ecke Schönhauser (1957)
Hannjo Hasse
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Wyższa zasada (1960)
Polnočná omša (1962)
Tu Radio Gliwice (1961)
Peter Sturm
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Osvobožděnije 2: Proryv (1970)
Osvobožděnije 3: Napravlenije glavnogo udara (1971)
Jakob der Lügner (1974)
Florin Piersic
Rumunia
Najlepsze filmy:
Osvobožděnije 2: Proryv (1970)
Osvobožděnije 1: Ognennaja duga (1970)
Michal Waleczny (1971)
Artyom Karapetyan (narrator)
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Solaris (1972)
Osvobožděnije 2: Proryv (1970) - narrator
Osvobožděnije 3: Napravlenije glavnogo udara (1971) - narrator
Barbara Brylska
Polska
Najlepsze filmy:
Admiral (2009) (serial)
Ironia losu, czyli szczęśliwego nowego roku (1975) (film telewizyjny)
Osvobožděnije 2: Proryv (1970)
Daniel Olbrychski
Polska
Najlepsze filmy:
Gibel imperii (2005) (serial)
Ziemia obiecana (1974)
Potop (1974)
Mikhail Gluzsky
Ukraina
Najlepsze filmy:
Obratnoj dorogi nět (1970)
Dziesięcioro murzyniątek (1987)
Osvobožděnije 2: Proryv (1970)
Vladimir Korenev
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Osvobožděnije 2: Proryv (1970)
Osvobožděnije 1: Ognennaja duga (1970)
Osvobožděnije 5: Poslednij šturm (1971)
Эдуард Изотов
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Otets Sergei (1978)
Osvobožděnije 2: Proryv (1970)
Osvobožděnije 1: Ognennaja duga (1970)
Nikolai Rybnikov
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Osvobožděnije 2: Proryv (1970)
Osvobožděnije 1: Ognennaja duga (1970)
Osvobožděnije 5: Poslednij šturm (1971)
Ivan Pereverzev
Imperium Rosyjskie
Najlepsze filmy:
Osvobožděnije 2: Proryv (1970)
Novyje priključenija neulovimych (1968)
Szkarłatne żagle (1961)
Anatolij Romašin
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Anna Pavlova (1983)
Dziesięcioro murzyniątek (1987)
Kilka dni z życia Obłomowa (1979)
Anatoliy Kuznetsov
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Los człowieka (1959)
Osvobožděnije 2: Proryv (1970)
Osvobožděnije 3: Napravlenije glavnogo udara (1971)